Новини / Фінанси     21 вересня 2022 15:49

Amazon на рік скасував комісію для українських бізнесменів, які продають товари в країни Європи та Велику Британію


Компанія Amazon дозволила українським підприємцям рік продавати на своїй платформі товари без жодної комісії. Також знято низку обмежень для українців на створення магазинів на платформі.

Раніше підприємці повинні були пройти довгий шлях до створення магазину, та сплачувати комісію у 7% – 17% з кожного продажу товару, повідомляє Мінцифра.

Читайте також: В Миколаївській області продається елеваторний комплекс об’ємом зберігання 84 700 м 3

“Мінцифра спільно з Укрпоштою, маркетплейс-промоушн агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулася до Amazon, щоб полегшити умови для українських продавців та допомогти їм виходити на нові ринки та просувати за кордоном продукти made in Ukraine”, – повідомили у міністерстві.

Отже, ще з 6 вересня бізнес, який відправляє товари до країн Європейського Союзу та Британії, не сплачує жодних комісій. Такий крок компанії дозволить просувати українські товари на світовий ринок на більш вигідних умовах, популяризувати українське та підтримувати економічний фронт України.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, що 4 лютого, компанія Джеффа Безоса Amazon подорожчала на $191, 3 млрд. Це стало рекордним одноденним приростом капіталізації для американських компаній

АНТОН КОРЖ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також