Новини / Технології / Трейдинг     05 лютого 2022 13:58

Amazon встановив рекорд зростання ринкової вартості за день

Компанія Amazon Джеффа Безоса подорожчала більше ніж на $191 млрд

У п’ятницю, 4 лютого, компанія Джеффа Безоса Amazon подорожчала на $191, 3 млрд. Це стало рекордним одноденним приростом капіталізації для американських компаній, пише The Wall Street Journal.

Попередній рекорд тиждень тому встановила компанія Apple  – за день її вартість збільшилася на $181,3 млрд.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

Цінні папери Amazon 4 лютого виросли майже на 14%, що стало найбільшим одноденним зростанням їхньої ціни майже за 7 років.

Читайте також: Колишній глава Twitter розповів про пораду, яку отримав від Джеффа Безоса

Акції здорожчали після публікації фінансової звітності компанії за четвертий квартал 2021 року, в якій Amazon повідомила про зростання чистого прибутку майже вдвічі, з $7,2 млрд до $14,3 млрд. Прибуток на акцію збільшився з $14,09 до $27,75, що більш ніж у сім разів перевершило очікування аналітиків ($3,71). Виторг компанії рік до року зріс на 9%, до $137,4 млрд, недотягнувши до очікувань аналітиків ($137,75 млрд).

На тлі зростання акцій статки засновника Amazon Джеффа Безоса за день виросли на $18,8 млрд (11,4%) і досягли $183,5 млрд, свідчать дані Forbes Real-Time. Безос займає третій рядок у списку найбагатших людей світу.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Amazon – американська компанія, найбільша у світі на ринках платформ електронної комерції та публічно-хмарних обчислень щодо виручки та ринкової капіталізації. Компанія Amazon.com була створена в 1994 році американським підприємцем Джеффом Безосом, а в 1995 був запущений сайт. Фірма була названа на честь річки Амазонки, найповноводнішої річки у світі. Спочатку на сайті продавалися лише книги.

Джеффрі Престон “Джефф” Безос американський підприємець, мільярдер. Засновник та голова правління ради директорів інтернет-компанії Amazon.com, засновник та власник аерокосмічної компанії Blue Origin та власник видавничого дому The Washington Post. Один з найбагатших людей планети, в 2021 році, зайняв перший рядок зі статком $187 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також