Новини / Фінанси     18 липня 2023 10:14

Акції українських агрохолднгів дорожчають на біржі третій тиждень поспіль


У період з 10 по 16 липня ринкова капіталізація українських агрохолдингів на Варшавській фондовій біржі стрімко зросла.

Загалом, згідно з даними Eavex Capital, капіталізація агрокомпаній за вказаний період змінилася наступним чином:

  • МХП — не змінилася, $401 млн;
  • “Кернел” — знизилася на 3% до $266 млн;
  • “Астарта-Київ” — виросла на 18,3% до $236 млн;
  • “ІМК” — виросла на 16,6% до $147 млн;
  • “Овостар Юніон” — виросла на 26,6% до $90 млн;
  • “Агротон” — знизилася на 1,8% до $18 млн;
  • “Мілкіленд” — виросла на  4,7% до $7 млн.

Акції українських агрохолднгів дорожчають на біржі третій тиждень поспіль

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, у період з 3 по 9 липня ринкова капіталізація усіх українських агропромхолдингів, окрім ІМК, зросла.

Акції українських агрохолдингів на фондових біржах з 26 червня по 2 липня переважно виросли.

Акції семи українських агрохолдингів на Лондонській та Варшавській фондових біржах з 19 по 25 червня показали зниження.

Ціна акцій українських агрохолдингів на Лондонській та Варшавській фондових біржах з 12 по 18 переважно знизилися: втрималися лише МХП та ІМК.

З 5 по 11 червня акції чотирьох українських агрохолдингів на фондових біржах виросли в ціні.

Вартість акцій українських агрохолдингів з 22 по 28 травня переважно знизилася. Ріст капіталізації спостерігався лише в МХП та “Кернел”.

З 15 по 21 травня вартість акцій МХП зросла найбільше серед українських агрохолдингів — на 10%. Найбільше падіння продемонструвала компанія “Кернел” – 10,9%.

З 8 по 14 травня вартість акцій українських агрохолдингів на фондових біржах незначно зросла. Найбільший ріст на минулому тижні показали акції “Овостар Юніон”.

З 1 по 7 травня вартість акцій семи українських агрохолдингів на фондових біржах зросла. Найбільший ріст — у “Астарти” та “ІМК”.

Новини за темою:  Аграрії отримають понад 220 млн грн компенсацій за українську техніку — друга виплата у 2025 році

Читайте також: Чи збільшиться капіталізація українських агрохолдингів після війни: думка аудитора

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також