Новини / Логістика     16 лютого 2019 10:58

Агропродукцію в Катар перевозитимуть літаки зі Львова

З міжнародного аеропорту «Львів» найближчим часом запустять рейси до Катару. На бортах літаків можна буде перевозити агропродукцію. У багажних відсіках транспортуватимуть фрукти, овочі, олію, пшеницю – тобто ті товари, які в Катарі не виробляють, але активно споживають.

Про це повідомляє Голос.UA.

Директор аеропорту Тетяна Романовська заявила, що така практика існує за кордоном – поставляти в багажних відсіках невеликі пробні партії агро- чи будь-якої іншої продукції до інших країн. Річ у тім, що часто багажні відсіки заповнені не на 100%, тому їх доукомплектовують іншими промисловими товарами.

ЧитайтеЛід та російські перевірки – юристи озвучили головні проблеми поставників у Чорноморських портах

На думку Романовської, такий підхід може зацікавити вітчизняних аграріїв.

«Авіагалузь дає змогу швидко транспортувати продукти з невеликим терміном зберігання. Також ми могли б возити товари, ціни на які в Україні низькі, однак їх не вистачає в Катарі», – додала директор.

Керівництво аеропорту щодо цього вже розпочало перемовини з низкою катарських авіакомпаній.

Як раніше повідомляв Landlord, аеропорт «Біла Церква» у другому півріччі 2019 р. здійснюватиме до 15 комерційних вантажних рейсів у місяць. Це стане можливим після відкриття на цьому аеродромі міжнародного пункту пропуску через держкордон та залученню приватних логістичних бізнес-структур.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також