Новини / Трейдинг     09 квітня 2019 10:46

Агропросперіс увійшов до Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами

«Агропросперіс» приєднався до Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), до якої входить понад 1800 компаній із 95 країн світу.

Членство в асоціації відкриває доступ до великої мережі учасників агроринку, а також до сервісів у сфері міжнародної торгівлі, таких як стандартні форми контрактів, з використанням яких відбувається 80% торгівлі зерном і кормами у світі; допомога під час розгляду спорів; участь у Системі торгової безпеки (GTAS); консультації та навчання.

Читайте: АЧС географічно охопила весь Китай – Карен Браун

Група компаній «Агропросперіс» виробляє та експортує понад 3 млн т зернових і олійних культур у більш ніж 30 країн світу. Приєднання до GAFTA у компанії розцінюють як визнання бізнес-практик «Агропросперіс» на світовому рівні.

«Членство в професійній організації зі 140-річною історією, яка об’єднує ключових гравців глобального ринку агропродукції, відкриє для нашого бізнесу нові можливості на міжнародній арені і зміцнить позиції зерна, вирощеного в Україні як компаніями Групи, так і нашими партнерами – малими і середніми національними агровиробниками», – відзначив Ігор Осьмачко, генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс».

Landlord раніше повідомляв про те, що «Агропросперіс» кредитуватиме українських фермерів. Для цього банк отримав 5 млн євро.

 

 

Читайте також