Новини / Рослинництво     06 квітня 2019 12:28

Аграріїв запрошують на виставку «Міжнародні дні поля в Україні»

19–21 червня 2019 р. у смт Дослідницьке, що на Київщині, відбуватиметься щорічна виставка технологій рослинництва «Міжнародні дні поля в Україні». У режимі реального часу тут можна буде ознайомитися з новітніми агротехнологіями та обмінятися досвідом.

«Здоров’я ґрунту – запорука стабільних врожаїв» – саме під таким лейтмотивом зберуться аграрії на цьогорічний захід. Організатори хочуть звернути увагу виробників на ощадливе господарювання та можливості суттєво підвищити продуктивність завдяки дбайливому ставленню до землі.

Досягти цього допоможуть експоненти – оригінатори сучасних сортів, добрив і засобів захисту рослин, провідні світові виробники сільськогосподарської техніки та послуг, запрошені експерти й успішні міжнародні та українські практики. Вони нададуть інформацію про те, як оптимально інтегрувати сучасні технології та засоби виробництва в системи рослинництва, щоб забезпечити стабільні високі врожаї.

Читайте: Шеремета закликає аграріїв об’єднуватися в кооперативи та отримувати держкомпенсації

У попередній програмі заходу:

  • доповіді та подіумна дискусія «Здоров’я ґрунту як запорука стабільних врожаїв»;
  • спеціальні експозиції «Грунтовий профіль: як оптимізувати структуру ґрунту», «Бочка Лібіха та лімітуючі фактори», «Диджиталізація: експертні системи, консультаційна допомога, автоматизація процесів»;
  • демонстраційні покази, зокрема «Випробовування стійкості штанг обприскувачів» (фокус на листове підживлення) та індивідуальні покази ґрунтообробної та посівної техніки;
  • воркшопи: «Диференційоване внесення азотних добрив по N-сенсору», «Інжекторна техніка для внесення рідких мінеральних добрив», «Дозування поживних речовин під час внесення мінеральних добрив обприскувачем:  налаштовуємо форсунки», «Правильне поводження з технікою для ефективного внесення мінеральних добрив»;
  • спецпроекти та конкурси: гра «Агроквест», Конкурс «Польова борня молодих агрономів» в рамках конкурсу «Кращий молодий агроном 2019» (Головний приз – поїздка на AGRITECHNICA 2019), проект «Університет на полі».

Усім зацікавленим компаніям та організаціям пропонується представити свою продукцію та послуги на майданчику виставки «Міжнародні дні поля в Україні 2019».

Landlord раніше повідомляв про те, що вміст гумусу в українських ґрунтах знизився із 3,5 до 3% за останні 20 років. Такими є результати господарювання, коли землекористувачі не дбають про сівозміни, про лісозахисні смуги на полях, порушують агрономічні закони.

Читайте також

Матеріали по темі