Новини / Фінанси     06 лютого 2022 16:48

Агентство Fitch змінило прогноз довгострокового рейтингу дефолту України

Існує високий ступінь невизначеності щодо найближчих стратегічних цілей Путіна

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз довгострокового рейтингу дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній валюті з “позитивного” на “стабільний” і підтвердило РДЕ на рівні “B”. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Очікування більш тривалого періоду загострення напруженості у відносинах з Росією, підвищений ризик конфлікту, обмежені умови фінансування, помірний відтік капіталу та ослаблення міжнародних резервів підвищили ризики зовнішнього фінансування з часу нашого попереднього огляду у серпні”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що прогноз “стабільний” частково відображає базовий сценарій агентства, згідно з яким повномасштабного військового конфлікту з Росією вдасться уникнути, а дещо більший доступ України до фінансування МФО та на двосторонній основі разом із макростабільністю, зміцненням фіскальних та валютних резервів дозволить у 2022 році пом’якшити наслідки в ситуації, що склалася.

“Існує високий ступінь невизначеності щодо найближчих стратегічних цілей президента Путіна, а ризик вторгнення, що зріс, відображає тривалий період нарощування військ уздовж українського кордону, слабкі перспективи досягнення згоди за основними вимогами, сформульованими російською стороною і посилену підготовчу реакцію США”, – йдеться в релізі.

Раніше Landlord повідомляв, що у разі військової агресії Росії, з’явиться продовольча загроза на Близькому Сході та в Африці. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також