Новини / Фінанси     30 січня 2019 13:57

Аферисти розсилають фермерам фейкові рахунки з вірусами

Аферисти розсилають аграріям фіктивні рахунки для оплати від аналітичного центру «УкрАгроКонсалт». Потенційно листи можуть бути заражені комп’ютерним вірусом. Крім того, фермерів застерігають не оплачувати рахунки, які надходять зі сторонніх адрес.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Клієнти центру повідомили, що отримали кілька листів з пошти billing@ukragroconsulter.com. Повідомлення були адресовані фермерам від імені «УкрАгроКонсалт». Хоча такої адреси для електронних листів компанія не має.

Якщо спробувати зайти на сайт ukragroconsulter.com, він автоматично зайде на справжній сайт – www.ukragroconsult.com.

ЧитайтеРизик для томатної галузі Європи: у Німеччині виявлено вірус

Аналітичний центр попереджає: доменом ukragroconsulter.com компанія не володіє. Тому всі листи з нього – фіктивні.

Компанія оприлюднила адреси, з яких можуть надходити рахунки та кореспонденція.

Напередодні в Мінагрополітики також повідомляли про шахрайські схеми наживи на фермерах. Останнім приходив лист про нібито виділення їм державних дотацій. Аби отримати кошти, потрібно було лише заповнити заявку та перейти за вказаною адресою, яка була заражена вірусом.

Як раніше писав Landlord, співробітників Укрзалізниці звинуватили в причетності до крадіжок зерна. Заступник директора з логістики компанії Delta Wilmar Валерій Ткачов заявив, що запровадження відеоспостереження за допомогою дронів на Укрзалізниці не вирішить питання крадіжок, доки в них беруть участь співробітники підприємства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також