Новини / Логістика     29 січня 2019 12:29

Співробітників Укрзалізниці звинуватили в причетності до крадіжок зерна

Заступник директора з логістики компанії Delta Wilmar Валерій Ткачов заявив, що запровадження відеоспостереження за допомогою дронів на Укрзалізниці не вирішить питання крадіжок, доки в них беруть участь співробітники підприємства.

Про це Валерій Ткачов написав у коментарі в Facebook.

Менеджер Delta Wilmar заявив, що крадіжками вантажів на залізниці займаються організовані злочинні групи, до складу яких входять зокрема співробітники Укрзалізниці. При цьому ВОХР УЗ є основним підрозділом Укрзалізниці, який «кришує» цей процес.

ЧитайтеУкрзалізниця боротиметься з крадіжками за допомогою дронів

Валерій Ткачов розповів, як насправді відбуваються крадіжки зерна і що причиною безкарного злодійства є недосконала система пломбування зерновозів – установка ЗПУ (запірно-пломбувального пристрою) на штурвал розвантажувального люка:

«Діюча схема пломбування… не виключає доступ до зерна в опломбованому зерновозі. Злодії розтискають самі кришки люків, а ЗПУ при цьому не порушується. Укрзалізниця не несе відповідальності за крадіжки при цілому ЗПУ», – пише Валерій Ткачов.

Найдієвішим способом зменшення крадіжок зерна на залізниці Валерій Ткачов вважає зміну схеми пломбування зерновозів – встановлення ЗПУ безпосередньо на кришки люків.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Укрзалізниці щомісяця крадуть зерна на 1 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також