Новини / Тваринництво     11 квітня 2022 15:32

У США знищили понад 22,8 мільйона птахів через грип

Захворювання зареєстровано у 118 зграях

У США понад 22,8 мільйона птахів довелося знищити протягом останніх двох місяців через грип. Про це повідомляє Служба інспекції охорони здоров’я тварин і рослин (APHIS) USDA, передає Food Safety News. 

“Захворювання зареєстровано у 118 зграях, у тому числі на 46 подвір’ях та 72 комерційних зграях у 24 штатах”, – йдеться в повідомленні. 

За даними Центрів контролю та профілактики захворювань, ризик зараження людей низький.  Агентство зазначає, що ті, хто працює з птахами або контактує з ними в дикій природі, піддаються більш високому ризику зараження, ніж широка громадськість.

Зазначається, що дикі птахи разом зі своїм послідом поширюють пташиний грип по всьому світу, особливо на великих пролетних шляхах. Дикі качки та гуси можуть не виявляти ознак хвороби. 

Довідка. Рекорд пташиного грипу в Сполучених Штатах був встановлений у 2014-15 роках, коли на 200 птахофабриках у 15 штатах було забито 50 мільйонів курей та індиків. Хвороба в 2014-15 роках коштувала птахівництву 3 мільярди доларів і потребувала ще 1 мільярд доларів федеральних витрат.

Ціни на яйця та птицю підскочили тоді і це повторюється знову.

Раніше Landlord повідомляв, що США разом із G7 та Європейським Союзом запроваджують нові санкції найбільших банків рф — Альфа банку та Сбєрбанку. Крім того, санкції також забороняють всі нові інвестиції в рф.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також