Новини / Фінанси     21 липня 2020 14:35

Фермерським господарствам планують надати 67 млн грн кредитів

Міністерство економіки оголосило конкурс за програмою виділення коштів із спеціального фонду бюджету

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оголосило конкурс за програмою виділення коштів із спеціального фонду бюджету. Відкрито конкурс за бюджетною програмою 1201200 «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

За цим напрямом у 2020 році із спеціального фонду держбюджету передбачено спрямувати 67 млн грн. Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, за умови, що розмір позики не буде перевищувати 500 тис грн на одне фермерське господарство. Господарство отримує кредит із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Читайте: Grain Alliance залучила кредит ЄБРР у розмірі 7 млн євро 

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, що:

  • мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями;
  • визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство;
  • перебувають у стадії ліквідації.

Також кредит не зможуть отримати фермери у яких виявлено факти незаконного одержання або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи, прийом заявок та документів для участі в конкурсі проводиться з 21 липня по 19 серпня 2020 року регіональними комісіями з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки Укрдержфонду.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Новій Зеландії встановлено новий рекорд врожайності озимої пшениці.

Читайте також