Новини / Фінанси     21 липня 2020 12:37

Grain Alliance залучила кредит ЄБРР у розмірі 7 млн євро

Черговий кредит ЄБРР призначений для підтримки ліквідності та операційної діяльності Баришівської зернової компанії Grain Alliance

Баришівська зернова компанія Grain Alliance залучила кредит ЄБРР у розмірі 7 млн євро. Новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку призначений для підтримки ліквідності та операційної діяльності підприємства. Технічне сприяння для проєкту надає уряд Японії.

Подібні напрями підтримки у ЄБРР передбачені лише для чинних партнерів банку в рамках спеціальної програми Solіdarity Packages. Відповідна угода, укладена наприкінці червня, стала черговим кроком співпраці компанії та найбільшого міжнародного інвестора для українського бізнесу.

«Співпраця з великими європейськими і світовими банками, авторитетними міжнародними фінансовими інституціями має для нас велике значення. Звичайно, реалізація таких програм — це високий рівень відповідальності. І це норма, яку ми незмінно сповідуємо у стосунках з усіма нашими партнерами. Новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку — черговий крок спільної програми дій. Наприкінці минулого року ми отримали кредит у 10 млн євро,які спрямовуємо на втілення інноваційних програм розвитку та енергозбереження», — зазначив Євген Заглада, фінансовий директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance.

Читайте: Ферма з вирощування та експорту равликів за 70 000 євро

Тим часом у компанії активно реалізовують раніше укладену домовленість з ЄБРР.

Як розповів Таір Мусаєв, віцепрезидент, комерційний директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance, «ми раді розширенню співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Частину першого кредиту ми вже реалізували у розширення приймальних потужностей відділення «Пирятинський елеватор». Зокрема, тут завершується монтаж нової сушарки Bonfanti, яка буде працювати виключно на альтернативному паливі, відходах обробки зерна. Цей досвід ми вже досить давно практикуємо на наших елеваторних потужностях. Так, Ніжинський елеватор працює виключно на альтернативному паливі. Ми вже побачили значний економічний та екологічний ефект від наших програм енергозбереження».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як створити прибуткове підприємство з вирощування та експорту равликів за 70 000 євро. Майстер-клас засновника ферми Maxi Snail

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також