Новини / Тваринництво     17 лютого 2019 11:48

Фермер в Індії доглядає двоноге теля

Фермер Калаппа Шиваніаппа Кумбар, що живе та працює в Південній Індії, виходжує двоноге теля. Від дитинчати відмовилася корова (тварина тікає, коли їй приносять теля), тож чоловік годує маля власноруч з пляшечки.

Про це повідомляє Newsflare.

З пляшечки Кумбар планує годувати теля біля місяця. Далі – вводитиме в раціон тварини корм.

Крім годування фермер миє та робить теляті вправи. Каже: бачив в інтернеті, як завдяки масажу двоногі телята вчилися ходити. Наразі його підопічний ще падає, але Калаппа сподівається, що незабаром він ходитиме самостійно.

ЧитайтеЗа крок від смерті: чоловік героїчно врятував корову від повені

Друзі фермера хвилюються, що теля може стати тягарем для Кумбара. Адже йому потрібно обробляти кілька гектарів землі, щоб утримувати родину. Однак, корови в Індії вважаються священними тваринами, тож чоловік не може його здати на м’ясо чи покинути напризволяще.

«Мені потрібно підтримувати своїх старих батьків і дружину. А в мене мізерні доходи. Але теля – це також моя відповідальність. Тому я постараюся подбати про нього», – заявив Калаппа.

Теля вже встигло стати місцевою зіркою. До Кумбара часто приїжджають гості з навколишніх сіл, аби подивитися на унікальну тварину.

Як раніше повідомляв Landlord, британський фермерський стартап розробив мобільний додаток, який дозволяє фермерам знаходити коровам пару для розмноження. Продаж тварин за допомогою соцмереж зекономить тваринникам час і транспортні витрати.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також