Новини / Технології     28 серпня 2019 14:44

$2,6 млн – тому, хто продаватиме овочі в переробній упаковці: пілотний проєкт Ізраїлю

Мінсільгосп Ізраїлю оголосив про виділення гранту в розмірі $2,6 млн ритейлеру, який продаватиме свіжі овочі та фрукти в упаковці, що підлягає переробці або повторному використанню. При виборі торгової мережі для цього проєкту переваги отримає та, яка погодиться викуповувати у споживачів використану упаковку.

Про це повідомляє EastFruit.

Міністерство мотивує ритейлерів продавати свіжу продукцію в упаковці, яка продовжує термін зберігання, і знизити таким чином обсяги харчових відходів. У рамках пілотної програми мережі повинні упаковувати томати, огірки, солодкий перець, баклажани, кабачки, яблука, груші, банани, персики, нектарини, авокадо і мандарини.

Читайте: Бізнес знову перевірятимуть: вступає в силу постанова КМУ

Мінсільгосп Ізраїлю розраховує, що програма з упаковки овочів та фруктів скоротить втрати продукції на 10–15% у торгових мережах і на 20–25% вдома у споживачів.

Повідомляється, що на сьогодні ритейлери втрачають у середньому 15–17% свіжої продукції, а споживачі – близько 40% придбаних овочів і фруктів. Найбільше у відходи йде бананів (17%), томатів (16%), огірків (15%).

Критерії визначення ритейлера, який отримає грант:

  • Готовність до впровадження упаковки з максимальним ступенем подальшої переробки або повторного використання
  • Готовність викуповувати у споживачів використану упаковку
  • Готовність до вжиття заходів щодо збільшення терміну зберігання продукції за рахунок вибору пакувальних рішень і установки спеціалізованого обладнання (зокрема охолоджуваних вітрин)
  • Здатність запропонувати споживачам нові способи збереження продукції в домашніх умовах.

Landlord раніше повідомляв про те, що в магазині NU Grocery в Канаді почали продавати продукцію без будь-якої упаковки. Щоб скоротити використання одноразових пакетів, споживачам пропонують контейнери для сипучих продуктів і розігрітий бджолиний віск для сиру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також