Новини / Фінанси     20 лютого 2020 10:15

2,5 млн збитків: НАБУ затримало керівника Бердянського порту

Окрім Олександра Барчана, начальника адміністрації Бердянського морського порту, затримали ще трьох осіб.

Про це повідомляє Ліга.

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали Олександра Барчана, керівника адміністрації Бердянського морського порту, що є структурним підрозділом Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Його підозрюють у завданні державі збитків у розмірі 2,49 млн грн і в зловживанні службовим становищем.

Також НАБУ затримало ще трьох осіб за підозрою у причетності до злочину. Зокрема, затримали заступника начальника Бердянського морського порту, інженера порту та колишнього керівника однією з комерційних структур, що працювала з портом.

Читайте: Логістичний та зерновий хаб – як розвиватимуть порти Херсон та Ольвія

За інформацією пресслужби НАБУ, слідство підозрює керівництво Бердянського порту в застосуванні схеми, за якою протягом 2018-19 років державний порт перерахував комерційному підприємству кошти за обладнання, яке насправді не отримав.

У результаті оборудки, державні завдано збитків на 2,49 млн грн, повідомляє пресслужба НАБУ.

Як відомо, 21 січня детективи НАБУ оголосили колишньому начальнику Одеської філії АМПУ та ще чотирьом особам підозру в завданні збитків майже на 21,36 млн грн.

Landlord раніше повідомляв, що СБУ спільно з офісом Генерального прокурора України проводить серію обшуків на підприємствах, що належать АМПУ, зокрема, в Одеському морському порту, а також за місцем проживання екс-керівництва філій Адміністрації морських портів України.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також