Новини / Технології     31 травня 2023 08:09

У Британії презентували приправи, виготовлені із залишків овочів і фруктів


Rubies in the Rubble, британська компанія, відома своєю боротьбою з продовольчими втратами, продовжує здивувати світ інноваційними продуктами. Цього разу вони впроваджують нову лінійку приправ, виготовлених з залишків харчових продуктів, демонструючи світовому ринку, як можна ефективно використовувати продукти, які більше не відповідають стандартам їстівності.

Про це пише видання newfood.media.

Rubies in the Rubble спеціалізується на виробництві харчових продуктів з частин фруктів та овочів, які зазвичай відкидаються через вигляд або розмір. Завдяки своїм зусиллям компанія допомагає знизити продовольчі втрати і сприяє створенню більш сталого харчового ланцюжка.

Нова лінійка приправ від Rubies in the Rubble складається з різноманітних смакових поєднань, які допоможуть приготувати смачні страви з використанням надлишків продуктів. Від пікантних соусів на основі залишків томатів та перцю до ароматних приправ, створених з непродовольчих частин цибулі та розмарину, кожен продукт має унікальний смак і додаткову вартість для споживачів, допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Засновниця Rubies in the Rubble, Люсі Хейнс, поділилася своїм баченням:

“Ми хочемо змінити спосіб, яким ми ставимося до харчових відходів. Наша нова лінійка приправ – це лише один крок у напрямку створення більш сталої та екологічно свідомої галузі харчування. Ми віримо, що кожен продукт, навіть той, який зазвичай вважається відходом, може бути використаний для створення чогось цінного і смачного. Наша мета – надати споживачам якісні продукти, які одночасно зменшують продовольчі втрати і сприяють збереженню навколишнього середовища”.

Хейнс також додала, що компанія Rubies in the Rubble прагне вплинути на свідомість споживачів і надихнути інші компанії приєднатися до боротьби з продовольчими втратами.

“Ми віримо, що кожен має можливість зробити різницю. Кожна покупка Rubies in the Rubble – це голос за сталіше майбутнє харчової промисловості, в якій нічого не втрачається, а все перетворюється на цінні продукти”.

За останні роки Rubies in the Rubble отримала визнання і підтримку як від споживачів, так і від експертів у галузі сталості. їхні інноваційні підходи до використання залишків харчових продуктів відкривають нові можливості і демонструють, що сталість і смак можуть існувати поруч.

Нагадаємо, дослідники Центру клітинного сільського господарства Університету Тафтса (США) розробили стовбурові клітини для виробництва штучного м’яса, які захищені від помилок під час ділення і можуть швидко рости.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів. Нова технологія підійде для альтернативних м’ясних та молочних продуктів рослинного походження, де жири та олії допомагають забезпечити структуру, смак, текстуру та поживний профіль.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також