Новини / Кейси     19 грудня 2019 17:10

1100 голів ВРХ та сироварня – кейс подружжя Зіновських із Одещини

Корови цілий рік на свіжому повітрі… Подружжя фермерів Наталі та Ростислава Зіновських із села Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області відкрили “Європейську сироварню”, рослинницький цех на 3200 га, де виготовляють корми, а також сучасний доїльний цех.

Про це розповідає Агро-Центр.

Щодня ферма подружжя Зіновських дає 15 тонн молока екстра-класу, що відразу йде на переробку, аби виготовити сири різних сортів.

Корови на цій фермі, що працює за технологією open-lot, взимку і влітку перебувають на свіжому повітрі. На кожну корову передбачено 60 кв м в загорожі, з яких 6 кв м під навісом. У приміщенні корів лише доять.

 

Читайте: Варять та продають сир: як працює перший студентський кооператив в Україні

Для переробки молока, яке дають 1100 голів худоби, подружжя Зіновських відкрило «Європейську сироварню». Обладнання для виготовлення сиру закупили в Нідерландах. Там же переймали досвід, закуповували інгредієнти, необхідні із виготовлення сирів.

На сьогодні в фермерському господарстві вироблять сири на будь-які смаки:  Гауда різних строків витримки, норвезький Брюност, а також італійську Рікоту та кіпріотський сир.

Landlord раніше повідомляв, що у прифронтових селах Донеччини фермери розвивають свій бізнес на гранти Червоного Хреста.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також