Новини / Політика     22 січня 2020 17:57

1 трлн дерев: Трамп приєднався до боротьби за екологію

Дональд Трамп заявив, що США приєднується до акції висадки дерев для порятунку планети.

Про це він заявив у Давосі, на Всесвітньому економічному форумі. Відео з виступом Президента США розміщено в Youtube.

Нагадаємо, три роки тому Трамп оголосив про вихід США з Паризьких угод щодо клімату. Тоді він називав екологічні проблеми надуманими та вказував, що США не буде гальмувати розвиток економіки через страхи екологів.

Читайте: Трамп посміявся над 16-річною кліматичною активісткою Гретою Тунберг

Проте зараз його думка змінилася. Дональд Трамп визнав проблеми екології та озвучив рішення: екологію слід рятувати через інновації, а не знижуючи рівень споживання. Зокрема, шукаючи баланс між економікою та екологією, Дональд Трамп їх поєднав. Він зазначив, що людям зовсім не обов’язково, рятуючи планету, знижувати рівень споживання та скорочувати виробництво. На думку Трампа, до вирішення проблеми слід підійти з протилежного боку: споживання стимулює економіку, яка створює можливості для розвитку інновацій, що врятують людство. 

Президент США навів багато прикладів, коли винаходи рятували мільярди людей, коли було знайдено рішення для безвихідних ситуацій. Наприклад, вакцини, пеніцилін. Трамп запевнив, що науковці незабаром запропонують порятунок. Тому Америка планує й далі розвивати економіку й брати найкраще від технологій, а не тікати від них.

На доказ своїх слів Трамп наголосив, що Америка вже три роки власним прикладом демонструє світові переваги політики, спрямованої на захист інтересів простих робітників, а значить – на зростання економіки. 

Landlord раніше повідомляв про те, що на сучасному етапі людство шукає різні шляхи, як скоротити обсяги виробництва для збереження планети. Зокрема, американці прагнуть жити в гармонії з природою: як вирощують міські ліси їжі у США.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також