Новини / Кейси     11 вересня 2019 12:18

1,5 млн економії плюс 30% до врожайності: чому господарство Берестівець обирає Ерідон

Господарство «Берестівець», засноване на Черкащині у далекому 1934 році, наразі є одним із найпотужніших агропідприємств України. Тут досягли вагомих показників врожайності кукурудзи (128 ц/га), соняшнику та ріпаку (по 50 ц/га), заощадивши при цьому на витратах 1,5 млн грн.

Про те, як вдалося досягти ефективності підприємства, розповіли  в ексклюзивному інтерв’ю Landlord очільник агрофірми Василь Чекаленко разом із сином Олександром.

Landlord реалізує проєкт «Село його мрії» та представляє досвід унікального господарства «Берестівець», в якому змогли не лише досягти високих показників ефективності, а й розвинути соціальну сферу у своїй місцевості.

10 років тому керівництво «Берестівця» вирішило не економити на дешевих оборотних засобах для господарства, а обрало шлях якості. Відтоді єдиним, а що найголовніше, надійним партнером підприємства є компанія «Ерідон» .

Голова «Берестівця» Василь Чекаленко підкреслює, що йому дуже імпонує співпраця з цією компанією з огляду на високий професіоналізм команди.

«Хтось намагається зекономити, обираючи неякісну продукцію. Але у нас з «Ерідон» інший підхід. Ми здешевлюємо вирощування тим, що обираємо правильний підхід до технологій. Вкладаємо кошти в якість і цим самим економимо свої кошти. Тільки так можна отримати результат від будь-якої справи», – продовжує його син Олександр.

Читайте: Економічна стратегія господарства Берестівець: чотири ключових принципи

Успішність такого підходу обґрунтовується отриманими результатами. Торік у господарстві зібрали рекордний урожай: кукурудзи – 128 ц/га в сухому стані, соняшнику та ріпаку – до 50 ц/га. Завдяки передовим технологіям, науковим обґрунтуванням, експертним підказкам і виходить такий гарний результат.

Крім того, фахівці «Ерідон» завжди надають вичерпну консультацію й супроводжують клієнта протягом усього сезону, починаючи зі старту посівної кампанії. За словами Олександра Чекаленка, співпраця з «Ерідон» відбувається таким чином: на початку року фахівці складають технологічну карту щодо засобів захисту. Навесні, коли вже можна заходити в поле, фахівці «Ерідон» приїжджають до господарства, і тоді фінально вирішується, що та в якій фазі краще вносити, аналізується стан посівів.

Завчасне планування, якому сприяють фахівці «Ерідон», дозволяє господарству заощадити близько 1,5 млн грн на витратах.

«Ерідонівці інформують нас, коли краще купувати добрива, наприклад, до Нового року. Так ми і робимо, тож значно виграємо на ціновій різниці», – каже пан Олександр.

З огляду на повний консенсус у співпраці між компаніями на базі господарства «Берестівець» організований Демонстраційно-випробувальний центр щодо 17 сортів озимої пшениці від компанії «Ерідон», де відбувається практична демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

До слова, саме з цього приводу влітку був проведений День поля на базі господарства, гостями якого стали представники близько 80 сільгоспвиробників із Черкаської, Київської, Кіровоградської та Вінницької областей. На заході зосередилися на демонстрації ексклюзивних технологій від «Ерідон» з вирощування пшениці озимої, ріпаку озимого та соняшнику.

Нагадаємо, у спецпроєкті «Село його мрії» керівництво господарства «Берестівець» – Василь та Олександр Чекаленки – поділилися цікавим досвідом розвитку агропідприємства та розкрили секрет високої врожайності.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також