індустрія    11 травня 2020 16:43

У сподіванні правосудного рішення Феміди або як Сварог впливає на суддів Дніпра


Власники корпорації «Сварог Вест Груп» продовжують уникаюти сплати багатомільйонних боргів перед ТОВ «Агротек» та тиснуть на правосуддя   

Справа №201/3418/20 за ознаками ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) з фірмами-двійниками, за якою власники корпорації «Сварог Вест Груп» уникають сплати багатомільйонних боргів перед ТОВ «Агротек», днями вже встигла потрапити до Дніпровського апеляційного суду. Приводом для цього стало подання юристами корпорації «Сварог Вест Груп» апеляційної скарги на ухвалу від 13 квітня 2020 року щодо арешту корпоративних прав ТОВ «Хмельницьк-Агро»та часток у статутних фондах ТОВ «Лотівка Еліт» та ТОВ «Сварог-Дністер».

Цікаво, що спершу ця справа попала на суддю Іванову Аллу Пилипівну. Однак остання, явно не витримавши тиску з боку впливових осіб корпорації «Сварог Вест Груп» та «Епіцентр К», заявила самовідвід, хоча прямих підстав для цього не було.

Після повторного перерозподілу справа потрапила на суддю Іванченко Олексія Юлійовича. Можемо тільки уявити, який тиск чиниться на суддю Іванченко О.Ю. з боку корпорації «Сварог Вест Груп» та «Епіцентр К», які за будь-яку ціну будуть намагатися вплинути на прийняття рішення Дніпровським апеляційним судом на свою користь.

І це зрозуміло, адже корпорація «Сварог Вест Груп» продовжує вже звичну політику ухилення від сплати боргів, а компанії «Епіцентр К», яка нещодавно придбала компанії ТОВ «Лотівка Еліт» та ТОВ «Сварог-Дністер» у корпорації «Сварог Вест Груп», не потрібні зайві проблеми у своїх компаніях.

Компанія Агротек продовжує правничу боротьбу з недобросовісним контрагентом в особі корпорації «Сварог Вест Груп» та сподівається, що судді Іванченко О.Ю. вистачить професійної гідності не піддатися на корупційні схеми, запропоновані Сварогом та Епіцентром, а Голова Дніпровського апеляційного суду Деркач Наталія Миколаївна, в свою чергу, не залишить цю резонансну справу поза своєю увагою та контролем.

Юридична служба компанії буде пильно стежити за розвитком справи №201/3418/20 у Дніпровському апеляційному суді та у випадку прийняття суддею Іванченко О.Ю. неправомірного рішення буде негайно звертатися зі скаргою до Вищої ради правосуддя та інших інстанцій.

Ще немає новин у цій стрічці ...