Новини / Технології     12 жовтня 2022 09:10

В Індії розробили розумні сівалку: сіє пшеницю відразу у стерню

співробітник із захисту рослин, сказав, що пшениця, посіяна розумною сівалкою, росте здоровою

Розумна сівалка, розроблена Пенджабським сільськогосподарським університетом (PAU) в Індії була включена в централізовано спонсоровану схему субсидій Міністерством сільського господарства та добробуту фермерів Союзу. Про це інформують на сайті The Tribune.

Пшениця, посіяна на рисовому полі за допомогою розумної сівалки PAU, визріває раніше, ніж сівалкою Happy і Super Seed. Вона може працювати з трактором потужністю від 45 до 50 кінських сил і за день сіяти пшеницю на 10-12 акрах. Машина дає належний простір для того, щоб насіння вчасно проросло та виросло в умовах якісного ґрунту.

Для комерціалізації своєї розумної сівалки Пенджабський сільськогосподарський університет уже підписав меморандум про угоду принаймні з 10 виробниками с/г обладнання. Процес подачі заявки на отримання субсидії на інтелектуальну сівалку PAU оголосить Міністерство сільського господарства Пенджабу.

Протягом сезону сівби пшениці 2021-22 років вона була успішно продемонстрована на 580 акрах для посіву пшениці в залишки паді на фермерських полях.

Доктор Джасвіндер Сінгх Брар, співробітник із захисту рослин, сказав, що пшениця, посіяна розумною сівалкою, росте здоровою і дає хороший урожай у порівнянні з полями, засіяними після спалювання паді-соломи.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про технології в сільському господарстві.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також