Агролайф / ФОТО / Відпочинок     06 березня 2019 13:43

Що подарувати жінкам-аграріям: ТОП-5 подарунків до 8 Березня

Чого хоче жінка? Насамперед і без сумніву – любові. Висловити свої почуття можна в різний спосіб, один із них – це подарунки. Як привітати зі святом весни дівчат і жінок, що працюють в агросфері? Landlord підготував для вас ідеї оригінальних подарунків.

Однією з п’яти мов любові, за Гері Чепменом, є подарунки. Вони свідчать про нашу увагу до людини. Справжньої щирої любові вони ніколи не замінять, проте можуть виступити потужним її проявом.

Читайте: Керівник Авангарду увійшла в ТОП-50 найуспішніших жінок України

Тож напередодні весняного свята ми зібрали для вас ТОП-5 подарунків для жінок, які своєю професією обрали землеробство й фермерство.

Прикраси з рослин

Жінки обожнюють прикраси. І зараз існує багато стильних пропозицій від хенд-мейд індустрії, що стала загальносвітовим трендом. Ви можете відшукати власний варіант у крамницях чи на виставках.

Цікавий приклад – вироби Вікторії Вижги, яка їх виготовляє з рослин, що сама вирощує, збирає в полі, в лісі. Висушує рослини, викладає в композицію, покриває ювелірною епоксидною смолою, декорує оправи. Таким чином, рослини назавжди зберігаються у виробі.

Такі прикраси використовують українські дизайнери на показах своїх моделей. Ось як це виглядає:

Капелюх

Виглядати красиво і стильно допоможе жінці капелюх. Це чудовий варіант для дівчини-аграрія – вона неодмінно зрадіє такому подарунку.

Гамак

Таким подарунком ви подбаєте про комфортний відпочинок коханої. Це стильно і романтично!

Мило на травах

Мило ручної роботи, виготовлене на відварі цілющих трав, надасть шкірі оксамитової ніжності. Такий подарунок дуже вдало підкреслить почуття.

Подорож

Це завжди безпрограшний варіант подарунка. Зараз ще не пізно відвідати найкращі лижні курорти, про які ми писали раніше. А можна обрати весняну подорож до найквітучіших місць України і подарувати не просто букет – а гігантську плантацію квітів!

Підсніжники

Ічнянський національний парк у Чернігівській області: на території парку в річковій долині росте неймовірно багато пролісків та підсніжників,  занесених до Червоної книги України. Цвітіння відбувається в березні-квітні.

Крокуси

Село Колочава Міжгірського району Закарпатської області: тут, в Карпатах, в екологічній зоні, можна побачити цвітіння крокусів (шафран Гейфеля), занесених до Червоної книги України – від березня до середини квітня.

Нарциси

Урочище Кіреші, за 4 км від міста Хуст Закарпатської області: долина нарцисів, яка входить до одного з біосферних резервів ЮНЕСКО. Нарциси, що  також під охороною Червоної книги, цвітуть у долині від кінця до середини травня.

І на останок – рядки з поезії метра української лірики:

Буде поле зимувати перестигле,
під усю цю маячню і колотнечу.
Нам з тобою неабияк пощастило –
завойовувати порожнечу,

йти на світло з цього простору нічного,
зимувати у старій світобудові.
Нам з тобою не лишилося нічого.
Крім любові, звісно.
Крім любові.

(Сергій Жадан)

Landlord раніше повідомляв про те, які подарунки можна обрати до Дня аграрія.

Читайте також