Агролайф / Відпочинок     12 березня 2019 14:33

Керівник Авангарду Наталія Василюк – найкраща ділова пані агроринку України

Генерального директора агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк відзначено в номінації  «Shine Lady IN Аграрний ринок» премії SHINE. Вона увійшла до списку 30 бізнес-леді зі 170 номінанток, висунутих на здобуття премії.

Про це повідомляє прес-служба Укрлендфармінг.

Премію SHINE «Найкращі ділові пані України» присуджує інтернет-видання Investory News. Проект покликаний визначити українських бізнес-леді, що роблять значний внесок у розвиток економіки держави, формують бізнес-середовище, сприяють розвитку підприємництва, вдосконалюють продукти та послуги, ефективно керують та створюють інвестиційну історію України.

Читайте: Представниці агросектора в рейтингу ста найуспішніших жінок України

Найкращих ділових пані України видання Investory News обирає разом зі своїми читачами. Наталію Василюк, гендиректора агрохолдингу «Авангард», який випускає яйця під торговою маркою «Квочка» і входить у Групу компаній «Укрлендфармінг», відзначено як найкращу ділову пані в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок».

Як повідомляв Landlord, Наталія Василюк увійшла до рейтингу «Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України» за версією журналу «Бізнес», де її відзначено в основній номінації – «Промисловість».

Читайте також