Агролайф / Відпочинок     31 грудня 2019 15:02

Як уповільнити старіння – Олексій Башкірцев

Відпочиньте від рутини та важкої праці: у країні Edem, серед природи, час зупиняється, сили повертаються, а всередині вас панує гармонія.

Протягом року Landlord разом з головним лікарем комплексу Олексієм Башкірцевим розповідали аграріям, як піклуватися про фізичний та емоційний стан у різні пори року, як правильно харчуватися, щоб залишатися на хвилі бізнес-процесів та виходити з напружених ситуацій.

Ми впевнені, що зусилля були недаремними — бо, врешті-решт, головним пріоритетом для будь-якої людини завжди є її власне здоров’я та здоров’я близьких. Тому ми продовжуємо публікувати поради лікаря Олексія Башкірцева про те, як стати на шлях довголіття. Адже це можливо.

Пане Олексію, які фактори потрібно контролювати, щоб уповільнити рух нашого біологічного годинника?  

На мій погляд, основний фактор, який прискорює наш біологічний годинник, — це запалення. Воно може бути спричинене трьома важливими факторами. По-перше, інтоксикацією важкими металами, пестицидами, полютантами, надмірним сонячним випромінюванням або факторами, що виникають внаслідок техногенного прогресу. По-друге, мікроорганізмами та вірусами. Особливо небезпечні хронічні вірусні інфекції. І, нарешті, по-третє — незбалансованим і надмірним харчуванням.

Усі ці процеси відволікають наш організм від фізіологічного відновлення та прискорюють процеси старіння.

Тому насамперед потрібно контролювати саме ступінь інтоксикації, зокрема:

  • перевіряти наявність в організмі важких металів та стежити за станом детоксикаційних систем організму (печінка, нирки, шкіра, кишечник);
  • проводити регулярні медичні чекапи для виключення хронічних джерел інфекцій. Особливу увагу приділити перевірці наявності вірусів герпесу, Епштейна — Барр, цитамегаловірусу;
  • стежити за продуктами харчування, а саме за їх якістю, країною походження, сезонністю.

Для чого потрібен менеджер здоров’я, яку роль він має виконувати?

Сьогодні, у великому потоці інформації та з огляду на можливість будь-кому підписати рекомендації, не маючи базової медичної освіти, виникає небезпека тотальних помилок у керуванні людиною своїм організмом. Зараз портативні девайси пропонують технології управління певними показниками.

Читайте: Пристрасні та працьовиті: у Німеччині випустили еротичний календар із фермерами ФОТО

Як наслідок будь-яка людина може постійно стежити за тиском, пульсом, температурою, роботою мозку. Але, на жаль, не може професійно керувати цими процесами. За допомогою інтернету людина легко знаходить відповідь на запитання щодо свого стану. І зазвичай такий досвід не є успішним — адже отримана інформація, незалежно від її якості, не персоналізована, вона не враховує особливостей кожного користувача мережею. Тому у світі й постає питання щодо менеджменту здоров’я людини за допомогою big data.

Чи стежите ви за медичною реформою в Україні, чи змінився, на ваш погляд, відсоток людей, які прагнуть заздалегідь піклуватися про свій стан?

На жаль, піклування про свій організм як профілактика та попередження хвороб популярне лише серед заможних людей і людей, освічених у питаннях важливості профілактики, тобто тих, хто отримав багатопрофільну освіту. Ці верстви населення завжди, ще з часів давньокитайської медицини, попереджали хвороби, а не лікували їх.

Проте є і гарна новина — зростає популярність прийому БАДів з метою корекції дефіцитних станів, мікроелементів та вітамінів. Набирає обертів популяризація фізичних тренувань та йде тотальна заборона куріння, або принаймні куріння стало непопулярним. Є доступ до інтернету, який спонукає людей стежити за своїм здоров’ям. Тому у середньому класі відсоток людей, які проходять обстеження, постійно зростає.

Наш комплекс — це новий формат відпочинку та єдиний преміальний курорт в Україні, де гості можуть також оновити здоров’я, провести діагностику, поєднати приємний відпочинок з корисним. У нас є великий досвід і клієнтський потік, щоб сумувати останні інновації та тренди у профілактичній медицині й більш індивідуально пристосувати їх до організму людини.

Розкажіть, будь ласка, про пропозиції для бізнес-заходів для планування 2020 року.

З кожним роком комплекс приймає все більше бізнес-заходів, тренінгів та конференцій. Компанії, що приїжджають, працюють у різних сферах, тривалість їх перебування також різна, різна кількість осіб у групах… Наш комплекс поєднує безліч можливостей.

Готель має 100 номерів, чотири вишуканих ресторани та п’ять залів для конференцій та банкетів. Кожен конференц-зал оснащений сучасним технічним обладнанням. Для невеликих конференцій можна обрати зал до 30 осіб, а для масштабних подій рекомендуємо зал Grand Hall, що вміщає до 250 осіб.

А після напруженої конференції ви можете провести спільний відпочинок на гольф-полі, у спа-зоні або ресторані. Ми враховуємо всі побажання та вподобання компаній і втілюємо їх у життя. У Edem Resort ви отримуєте вишукану атмосферу та простір для втілення надзвичайних ідей вашої події!

Нагадаємо, раніше Олексій Башкірцев розповів, як відновити емоційний і фізичний стан взимку.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також