Агролайф    10 квітня 2021 13:01

Corteva виділила грант на продовольчу підтримку самотніх літніх людей

Грант Corteva Agriscience у розмірі $10 тис виділений Міжнародному благодійному фонду Let’s Help на купівлю 1 тис наборів продовольства

Міжнародна компанія Corteva Agriscience виділила новий грант на закупівлю продовольчих наборів для незаможних людей. Фінансування у розмірі $10 тис отримав благодійний фонд Let’s Help, який забезпечить продуктами першої необхідності тисячу самотніх літніх людей по всій Україні в рамках програми «Гідна старість». Влітку минулого року Corteva вже виділяла на цю ініціативу $5 тис.

«Компанія Corteva Agriscience прагне вирішити питання продовольчої безпеки по всьому світу і пропонує різні рішення для забезпечення стійкості продовольчої системи, включаючи як інструменти, що ми пропонуємо сільгоспвиробникам на полі, так і соціальні проєкти для громад. Ми вважаємо, що соціальна відповідальність бізнесу перед суспільством є дуже важливою складовою роботи, адже сталий розвиток громад загалом є однією з запорук успішного розвитку сільського господарства», –  прокоментував Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Підтримка компанією Corteva місцевих громад є однією з 14-ти Цілей сталого розвитку 2030, які включають чотири основних напрямки: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот і цілі для операційної діяльності компанії. Зокрема, у 2020 році вперше в Україні компанія ініціювала освітньо-грантову програму TalentA для жінок-фермерок з сільської місцевості. В рамках програми Corteva надала п’ять грантів на загальну суму $19 тис для сприяння продовольчій безпеці місцевих громад-переможниць конкурсу з Одеської, Полтавської, Львівської, Херсонської та Закарпатської областей. У 2021 розпочався другий сезон програми.

ЧитайтеРоман Лещенко: у держави є резервні фонди для розвитку зрошення

«Благодійний фонд Let’s Help підтримує будинки для людей літнього віку у восьми областях України та самотніх людей літнього віку адресно. Ключовою програмою фонду є «Гідна старість». В рамках цієї програми Let’s Help підтримує самотніх людей літнього віку з 2015 року.  Під час пандемії Covid-19 ми стикнулися з гострою необхідністю забезпечення людей літнього віку повноцінним харчуванням. Завдяки грантовій підтримці компанії Corteva Agriscience тисяча самотніх людей літнього віку отримають потрібну та своєчасну допомогу, вони будуть забезпечені продуктами першої необхідності», – у свою чергу зазначила Ольга Бондаренко, директорка фонду Let’s Help.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Corteva Agriscience продовжує розвиток бізнесу в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...