Новини    27 травня 2020 15:01

Corteva Agriscience продовжує розвиток бізнесу в Україні

Компанія робить наступні кроки для посилення команди з метою створення умов для подальшого сталого зростання та оголошує про організаційні зміни.

Андрій Андрюшко, керівник комерційного відділу в Україні, обійме посаду керівника з виробництва насіння в Україні та Росії, з 1 липня 2020 року.

На цій посаді Андрій буде відповідати за всі аспекти стратегії виробництва насіння Pioneer® та Brevant™ seeds в цих країнах, в тому числі керуватиме виробничими процесами насіннєвого комплексу в с.Стасі Полтавської області. Маючи великий досвід в продажах, Андрій привнесе комерційний погляд у виробничу структуру компанії з метою кращого задоволення потреб клієнтів у передовій генетиці Corteva Agriscience.

Андрій Андрюшко працює в команді Corteva з лютого 2018 року. Раніше він очолював команду продажів в Україні та брав участь у створенні та успішному впровадженні нової мультибрендової та мультиканальної стратегії, а також запуску оновленої стратегії по роботі з ключовими клієнтами.

Андрій має більш ніж 20-річний досвід в агробізнесі, працюючи в комерційних організаціях у відділах продажів, маркетингу та виробництва.

Андрій з відзнакою закінчив Київський національний аграрний університет за спеціальністю «Економіст», а також є випускником програми з маркетингу Міжнародного інститут бізнесу (Київ) та закінчив навчання за напрямком аграрного бізнесу в Каліфорнійському університеті м. Девіс (США).

«Я планую продовжувати вдосконалювати виробничі операції та займатимусь стратегічною роботою з метою найкращого використання ресурсів та забезпечення надійної та життєздатної підтримки середньо- та довгострокових бізнес-стратегій в регіоні. Ми дійсно зростаємо, працюючи разом!»
Андрій Андрюшко

Віталій Коверник приєднується до компанії Corteva Agriscience та обійме посаду керівника комерційного відділу з 1 червня 2020 року. Віталій очолюватиме команди з продажів насіння напряму та через дистрибуційний канал, а також відповідатиме за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу.

Протягом 18 років роботи в агробізнесі на ринках України та ЄС Віталій обіймав різні керівні посади в комерційних організаціях, включаючи ролі у відділах продажів, маркетингу, трансформації, діджитал-рішень та управління бізнесом на рівні країн та регіонів у компаніях-постачальниках та дистрибуторах насіння та засобів захисту.

Віталій закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організації».

«Завжди розділяв філософію, що робота відбирає значну частину життя, і єдиний спосіб отримувати від життя задоволення – вірити, що ви робите гарну справу та любити те, чим займаєтеся. Саме тому моє приєднання до Corteva Agriscience, одного зі світових лідерів сільського господарства, що має сильну експертизу та одну з найпотужніших команд в Україні, дійсно надихає! Адже знаходячись ще ближче до наших бізнес-партнерів, пропонуючи сучасні новітні технології вирощування сільськогосподарських культур з найкращим насінням та засобами захисту рослин, це чудова можливість допомогти фермерам отримати максимум від своєї праці, розвиваючи потенціал нашої України разом!». Віталій Коверник

Ігор Комнатний призначений на роль керівника з продажів насіння Pioneer® та з 1 червня 2020 року візьме на себе обов’язки Романа Нижника, який продовжує свою кар’єру за межами організації.

Ігор стимулюватиме розвиток прямих продажів бренду Pioneer® в рамках мультиканальної та мультибрендової стратегії бізнесу.

Ігор приєднався до команди Corteva Agriscience у серпні 2019 року на посаді керівника по роботі з ключовими клієнтами та відповідав за встановлення партнерських відносин, управління створенням попиту та продажів для ключових партнерів компанії. За цей період Ігор впровадив успішну та динамічну реалізацію стратегії по роботі з ключовими клієнтами, і сприяв зростанню долі ринку по насінню та засобах захисту рослин у цьому сегменті.

Ігор має понад 15 років досвіду в агробізнесі на різних посадах у комерційних структурах, в тому числі в галузі продажів насіння та засобів захисту рослин.

Ігор Комнатний з відзнакою закінчив Уманську сільськогосподарську академію за спеціальністю «агрономія», Уманську державну аграрну академію за спеціальністю «Облік та аудит», а також аспірантуру Уманського державного аграрного університету за спеціальністю «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва». Має досвід виробничої практики у Великобританії та є сертифікованим тренером.

«Ми стаємо ближче до клієнтів заради спільного успіху!» Ігор Комнатний

Читайте: Сергій В’ялий: від науки до бізнесу і прагнення мати власну справу

«З метою посилення виходу Corteva Agriscience на ринок України ми ще більше зміцнили потенціал нашої організації та привнесли новий досвід у виробничий та комерційний підрозділи. Ми переконані, що такий підхід забезпечить довгостроковий успіх як для нашої компанії, так і для наших клієнтів, – зазначає Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі. – Ми вдячні Роману Нижнику за його високі досягнення та успішний запуск бізнес-моделі прямих продажів бренду Pioneer®, цінуємо його внесок та бажаємо успішного подальшого кар’єрного розвитку. Вітаємо Андрія, Віталія та Ігоря з новими призначеннями, та всю команду Corteva – з новим успішним етапом під керівництвом досвідчених лідерів ринку! Ми продовжуємо інвестиції в розвиток талантів та будуємо успішну команду професіоналів».

Про Corteva Agriscience
Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість – включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagram, LinkedIn, Twitter та YouTube.

Нагадаємо, як викладач університету Сергій В’ялий став співзасновником ДП «Зернятко» та отримує прибуток на рівні $320–330 з гектара.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...