Агролайф    07 січня 2019 08:57

Чим частують на Різдво карпатські фермери

Власники медової ферми з передгір’я Карпат запропонували на Різдво оригінальні ідеї подарунків до святкового столу. В одному пакунку можна отримати і різні сорти меду, і зібрані в Карпатах гриби, і вітаміний збір з медом, і оригінальну свічку з воску в формі ялинки.

Карпатські фермери запропонували свою продукцію у мережі Faceboоk. Поглянувши на них, розумієш, що регіон походження смаколиків, дійсно, має значення.

До меншого набору входить крем-мед “Карпатський збір”, лісовий падевий мед, вітамінна “бомба” з горіхами в меду, що згодиться до куті, сушені білі гриби, зібрані фермерами власноруч у горах та різдвяна свічка-ялинка з воску. Пакунок сушених яблук та цукерка з щільникового меду йдуть у подарунок.

Великий набір доповнюється медом “Лісова липа”, питним медом та калиновим крафтовим варенням.

Ідеї медово-крафтових подарунків згодяться й на інші свята. До речі, карпатські фермери виготовили й символ Китайського нового року: медове мило у формі поросят.

Читайте: Що віщує фермерам Китайський новий рік Земляної свині

Українські фермери успішно вчаться формувати ідеї для просування власного бізнесу чи хобі-бізнесу. Як раніше писав LANDLORD, це те, що сприяє розвитку аграрного туризму: приватні виноробні, пивоварні, сироварні, екоферми.

Фото: Faceboоk, В’ячеслав Ригус

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...