Агролайф / LOL     17 січня 2021 12:30

Білл Гейтс став одним з найбільших землевласників у США

Наразі засновник корпорації Microsoft сконцентрував у власності земельний банк у 18-ти різних штатах загальною площею близько 98 000 га

Вільям Генрі Гейтс III, більше відомий просто як Білл Гейтс, став одним з найбільших землевласників у Сполучених Штатах Америки. Наразі бізнесмен за статком у $121 млрд власного капіталу створив величезний портфель сільськогосподарських земель, що охоплює 18 штатів. Про це повідомив Forbes з посиланням на дані The Land Report – спеціалізованого щоквартальника для власників і інвесторів у землю.

Наразі Біллу Гейтсу належить 242 000 акрів сільськогосподарських земель (приблизно 98 тис га), головним чином, через сторонні організації, що входять до інвестиційного фонду Cascade Investments, який за інформацією Forbes, контролюється бізнесменом.

«Після багаторічних повідомлень про те, що він скуповував сільськогосподарські землі у таких місцях, як Флорида та Вашингтон, The Land Report показав, що Гейтс створив величезний портфель сільськогосподарських угідь, який охоплює 18 штатів», – пише Forbes.

Читайте10 тис. га, отруйні змії та скорпіони: як екс-бомбардир Баварії Джоване Елбер став фермером

Як повідомляє видання, найбільші площі землі Гейтса знаходяться у Луїзіані (69 071 акр), Арканзасі (47 927 акрів) та Небрасці (20 588 акрів). Як вказують у Forbes, невідомо, що Гейтс робить або збирається робити із землею – у Cascade Investments відмовилися коментувати виданню це питання.

Втім, треба зазначити, що Білл Гейтс за розмірами землеволодінь поки значно поступається медімагнату Джону К. Мелоуну, який посідає перше місце з 2,2 мільйонами акрів ранчо і лісів і засновнику CNN Теду Тернеру, якому належить 2 мільйони акрів ранчо.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що датські фермери розпочали вирощувати медичну марихуану.

Фото: TIME

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також