Агролайф / Спорт     11 червня 2019 17:42

Австралійський фермер виграв супермарафон у 61 рік: 875 км за 5 діб без сну

Ця подія не вчорашня, проте від цього вона не менш цікава і вражаюча. У супермарафоні з дистанцією 875 км, в якому зазвичай беруть участь легкоатлети світового класу віком не більше 30, переміг 61-річний фермер, який при цьому перевершив рекорд на 9 годин. Він біг 5 діб без сну.

Про це повідомляє ресурс best-betting.net

Ця історія, яка відбулася у 1983 році, стала легендою на межі спорту і фермерства.

Читайте: Ректор, журналістка та пастир: кого веде Аграрна партія в Раду

Коли в той день на старті марафону з’явився 61-річний Кліфф Янг, усі спершу вирішили, що він прийшов подивитися на старт забігу: робочий комбінезон і калоші поверх черевиків ніяк не відповідали зовнішньому вигляду учасника забігу. Не кажучи вже про вік.

Проте чоловік зареєструвався і отримав 64-й номер, після чого до нього підбігли репортери. Кліфф Янг розповів їм, що розводить овець на фермі поблизу Мельбурна. Спонсора для забігу він не мав, проте це не заважало його рішучості перемогти: Кліфф був переконаний у своїй тренованості, адже йому доводилося бігати за вівцями по 2–3 дні без перерви.

Фермер випасав 2000  овець на 2000 акрах, і коли насувався шторм, заганяти тварин треба було, бігаючи за ними. Тільки 4 роки тому Кліфф спромігся купити авто, а до цього йому доводилося влаштовувати власні супермарафони на пасовищі.

На початку забігу фермер опинився далеко позаду всіх учасників. Проте йому вдалося вирватися з аутсайдерів завдяки тому, що він біг усі дні без сну. Всі спортсмени за правилами забігу робили щодоби 6-годинну перерву на сон. Але Кліфф Янг не знав, що це можливо, і біг без зупинки.

Обійти професіоналів йому вдалося лише в останню ніч. На величезне здивування всіх, 61-річний фермер побив рекорд забігу на 9 годин і став національним героєм. Дистанцію 875 км він подолав за 5 діб, 15 год і 4 хв. Як стверджує Вікіпедія, Кліфф Янг нагороджений Орденом Австралії.

Landlord раніше повідомляв про те, що відомий 33-річний британський футболіст Уейн Руні, який нині грає за клуб MLS «DC United», після завершення футбольної кар’єри вирішив стати фермером. Для цього будує у своєму розкішному маєтку вартістю 20 млн фунтів сарай для зберігання тракторів і сіна.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також