Агролайф / Спорт     25 лютого 2019 08:36

З футболіста у фермери: британський футболіст Руні будує сарай для зберігання тракторів і сіна

Відомий 33-річний британський футболіст Уейн Руні, який нині грає за клуб MLS «DC United», після завершення футбольної кар’єри вирішив стати фермером. Для цього будує у своєму розкішному маєтку вартістю 20 млн фунтів сарай для зберігання тракторів і сіна.

Про це повідомляє «Sport Bible».

Підприємство футболіста залучило девелоперську компанію «Brighouse Homes» для переговорів з місцевими чиновниками в Чеширі щодо дозволу на будівництво комплексу.

ЗМІ стверджують: британський рекордсмен хоче побудувати комплекс висотою 20 футів (трохи більше 6 метрів). Згідно з  кресленнями, будівля буде вкопана в землю на 7 метрів. Сарай планується покрити сталевим каркасом, аби господарство не було видно з боку сусідів.

ЧитайтеПеретягування канату тракторами та гра у футбол – як розважаються фермери в США

У заяві про будівництво комплексу вказано, що будівля буде використана для зберігання сільськогосподарської продукції, а також техніки.

«Комплекс забезпечить сухе зберігання сіна. Запропонована будівля буде використовуватися для зберігання фермерської техніки, такої як трактор та сінокопач у разі необхідності», – йдеться в документі.

Наразі Руні має в MLS «DC United» контракт до 2021 року. Після його закінчення планує вийти на пенсію. Крім того, букмекерські контори вже зараз приймають ставки на те, чи зможе Руні стати найкращим бомбардиром MLS.

А чи стане Руні найкращим бомбардиром цього сезону в MLS, можна

Як раніше повідомляв Landlord, колишній гравець “Динамо”, а зараз захисник турецької команди Бешикташ, Домагой Віда збирається відкрити ферму, де буде вирощувати чорних свиней. Зараз у футболіста вже 200 тварин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також