Спецпроекти / Ефективне використання елеваторів     04 березня 2020 17:24

В Україні немає попиту на сушарки середньої потужності — Джанлука Бонфанті

Італійська компанія Bonfanti була заснована у 1979 році, і зерносушарки цього бренду стали еталоном якості та надійності. Саме ці сушарки наразі працюють на найбільшому українському зерновому терміналі Neptune у порту «Южний», а рік тому було засноване дочірнєпідприємство італійського виробника —«Бонфанті Україна».

Про результати роботи минулого року та плани на рік, що розпочався, Landlord спілкувався з директором компанії Джанлукою Бонфанті.

Що представила компанія Bonfanti на виставці «Зернові технології» цього року?

Ця виставка, на мій погляд, дуже важлива для українського ринку і проводиться у зручний час та у зручній для відвідувачів локації. Тому компанія Bonfanti обрала саме її для презентації свого дочірнього підприємства — «Бонфанті Україна», яке вже почало працювати на українському ринку.

Крім того, мені дуже приємно представити «еволюцію» сушарок Bonfanti в Україні, які довели свою надійність завеликий термін експлуатації. Наразі ми вже можемо наочно ілюструвати якість нашої техніки тим часом, який сушарки працюють на українських елеваторах.

«Бонфанті Україна» було створено рік тому, які вже можна назвати результати роботи підприємства?

Перші продажі «Бонфанті Україна» здійснила минулого року, тобто старт роботи був дуже вдалим. Заразу компанії вже є склад запасних частин, які вона закуповує безпосередньо на нашому заводі. Усе, що заробляє «Бонфанті Україна», вкладається в розвиток сервісу й покращення обслуговування наших клієнтів.

Для мене особисто дуже важливо було показати, що компанія Bonfanti прагне бути якомога ближчою до українських аграріїв. Але у відкритті нашого українського підприємства є і великий ринковий сенс — замовники тепер можуть проводити розрахунки у гривні.

Чи змінилася швидкість надання сервісу після відкриття української дочірньої компанії?

По-перше, варто сказати, що наші сушарки ламаються вкрайрідко, а планові роботи з обслуговування можна замовити заздалегідь. Тож важко відповісти, чи став сервіс швидшим — недостатня для оцінки кількість випадків. До того ж у сушарках Bonfanti є спеціальна програма, за допомогою якої клієнт може сам провести очищення.

По-друге, окрім «Бонфанті Україна» є декілька компаній, що проводять технічне обслуговування наших сушарок і здатні оперативно виконати всі необхідні роботи у стислі терміни.

Які регіони в Україні наразі є пріоритетними для Bonfanti, особливо з огляду на зміни клімату?

Традиційно компанія має сильні позиції в Одеському регіоні, де встановлено багато наших сушарок. Саме тут і розташований наш об’єкт №1 минулого року — сушарки Bonfanti встановлені на відомому зерновому терміналі Neptune. Їх потужність —3600 т на добу.

Але наразі у регіоні з’явилася проблема з тим, що зерно потрапляє на елеватори вже дуже сухим через нестачу вологи. У Західній Україні, навпаки, вологість зерна може сягати 40%. Це виклик для нас як для виробника, і відповідь на нього ми знаходимо кожного дня. В цілому ж у компанії немає пріоритетного регіону — сушарки встановлені у Чернігівській, Сумській, Вінницькій та інших областях. До речі, минулого року зерно в Україні назагал було досить сухим і наші сушарки працювали з дуже високою продуктивністю.

Які плани компанії на 2020 рік?

Одразу після закінчення виставки я вже буду зустрічатися з наступними потенційними клієнтами. Тому наше завдання й наш план — зробити те, що ми можемо зробити.  Зараз нелегкий період— клієнти стоять перед вибором: чи притримувати гроші для купівлі землі, чи придбати зернову сушарку.

На українському ринку дуже цікава ситуація — клієнти встановлюють або невеликі сушарки, або надпотужне обладнання, бракує попиту на сушарки середньої потужності. Та не бачу тут проблеми — адже поруч із невеликою сушаркою завжди можна встановити ще одну. В цьому є вигода: дві сушарки можуть одночасно сушити два види зерна, наприклад кукурудзу і сою.

Відзначимо, що більш детальну інформацію про діяльність «Бонфанті Україна» можна дізнатися на офіційній сторінці компанії, за номером телефону +380 443921494 або за запитом на поштову скриньку – info@bonfanti.eu.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Ефективне використання елеваторів        05 березня 2020 15:16

Яка ціна справжньої якості елеваторів: досвід компанії Варіант Агро Буд

Ефективне використання елеваторів        05 березня 2020 11:45

Буде сплеск попиту на фермерські елеватори невеликої потужності – Володимир Кудрик

Ефективне використання елеваторів        16 лютого 2020 14:43

Елеватор-2020: раціональне зерно

Ефективне використання елеваторів        28 січня 2020 15:04

У найближчі 5 років фермери активно будуватимуть елеватори – Олександр Лавринчук