Події / Landlord event     24 жовтня 2017 11:51

Україна і Нідерланди обговорили перспективи ринку біопалива


Нідерландсько-український форум «Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності» об’єднав українських та нідерландських експертів і практиків.

Захід стартував одразу після відкриття міжнародної конференції «Енергія з біомаси 2017». Його мета – сприяння сталому використанню біомаси та біопалива в теплопостачанні та транспорті, пошук можливих шляхів співробітництва для розробки спільних проектів.

Учасники обговорили використання твердої біомаси для виробництва теплової енергії. Під час обох сесій заходу відбувалися дискусії про ресурси, якість, сертифікацію та підтримку ринку за допомогою податкових пільг або державних субсидій. Йшлося також про використання цукрового буряка й сільськогосподарської біомаси для виробництва рідких біопалив, які застосовують у секторах теплопостачання та транспорту.

«Нідерландські компанії мають досвід дослідження, розробки і впровадження всіх біоенергетичних технологій – у тому числі пряме спалювання, сумісне спалювання, анаеробне зброджування, виробництво енергії з відходів, а також досвід розвитку біоекономіки», — відзначали організатори до початку заходу.

Учасники форуму дійшли до думки, що Україна зіткнулася зі значними викликами у секторі енергетики, і біомаса як енергетичний ресурс може зробити суттєвий внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив.

Організатор: НТЦ «Біомаса».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!