Події    22 червня 2020 17:50

Syngenta Group оголосила про офіційне відкриття

Компанії Syngenta AG, ADAMA і Sinochem увійшли до складу нової групи з обсягом продажів $23 млрд на рік

Компанія Syngenta Group Co. Ltd. 18 червня оголосила про офіційне відкриття «Сингента Груп» (Syngenta Group). Група об’єднала в собі «Сингента АГ» (Syngenta AG), головний офіс якої розташований у Швейцарії, компанію ADAMA (Ізраїль) і сільськогосподарський підрозділ китайської «Сінохем» (Sinochem). Нова компанія, головний офіс якої розташований у Швейцарії, налічує 48 000 працівників у понад 100 країнах світу.

Структура нової організації має чотири підрозділи:

  • «Сингента Кроп Протекшн» (Syngenta Crop Protection), керівником якої є Джон Парр (Jon Parr), м. Базель, Швейцарія;
  • «Сингента Сідз» (Syngenta Seeds), якою керує Джефф Роу (Jeff Rowe), Чикаго, США;
  • ADAMA, якою керує Ігнасіо Домінгес (Ignacio Dominguez), Аеропорт-сіті, Ізраїль;
  • «Сингента Груп Чайна» (Syngenta Group China), керівником якої є Генгд Кін (Hengde Qin), Шанхай, Китай.

«Я радий, що наша нова організація готова принести різноманіття, експертні знання й досвід наших команд для сталого забезпечення конкурентоспроможної продукції, замовники продовжать у повному обсязі обслуговувати підприємства, які наразі є їхніми клієнтами, однак можливості кожного з них розширяться через підвищення ефективності завдяки співпраці всіх підрозділів «Сингента Груп» (Syngenta Group)», – заявив Ерік Фірвальд (Erik Fyrwald), який став генеральним директором «Сингента Груп». Раніше пан Фірвальд обіймав пост генерального директора «Сингента АГ».

Читайте: СУПЕР Майстерня Аграрія: 150 хвилин віртуозного професійного контенту

Щодо інших призначень у новій групі, то вони наступні: Хен Ліхтенштейн (Chen Lichtenstein), колишній генеральний директор ADAMA, став фінансовим директором «Сингента Груп», Стів Ландсмен (Steve Landsman) став юридичним директором «Сингента Груп» (Syngenta Group), а Лаура Робертс (Laure Roberts) стала директором із персоналу «Сингента Груп».

Кожна з компаній, яка ввійшла до складу Syngenta Group, має значні досягнення за понад 250 років. Окрім Швейцарії, Ізраїлю та Китаю, Група має глибоке коріння в багатьох інших країнах, у тому числі США, де розташована штаб-квартира міжнародної діяльності «Сингента Сідз» і діяльності з дослідження й розробок, Бразилії та Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

Наприкінці червня 2020 року Група оголосить свій новий План успішного зростання. Він стане першою великою ініціативою компанії після її заснування.

У Плані буде розглянуто різні проблеми, з якими стикаються фермерські господарства в усьому світі, та різні очікування суспільства до аграрних технологій і сталого постачання продуктів харчування.

У 2019 році сумарний фінансовий результат компаній, що увійшли до складу Групи, становив $23,216 млрд. У першому кварталі 2020 року цей показник дорівнював $6,271 млрд.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що мінекономіки представило проекти для залучення іноземних інвестицій.

На фото: Ерік Фірвальд, Syngenta Group

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...