Новини / Інвестиції     22 червня 2020 11:35

Мінекономіки представило проекти для залучення інвестицій

Іноземним інвесторам пропонують проекти, які створюють високу додану вартість і обіцяють прибрати регуляторні і адміністративні обмеження

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розглянуло проекти в аграрному секторі, які потребують залучення інвестицій. Пропозиції для іноземних інвесторів були підготовлені міністерством спільно з державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest).

Були представлені проекти з насінництва, переробки картоплі, виробництва ветеринарних вакцин, глибокої заморозки ягід, грибів та овочів, виробництва ферментованих сирів, модернізація системи зрошення, будівництва заводу дитячого харчування та інші.

Як зазначив Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, дані проекти мають гарний потенціал по залученню іноземних інвестицій та реалізації.

Читайте: Міра Лип: як ефективно вивести посіви зі стресу 

«Дуже добре, що сегменти представлених проектів відповідають пріоритетам уряду, у нас є молочний напрям, зрошення, садівництво, овочівництво. Для нас важливо підтримувати проекти, які створюють додану вартість у сільському господарстві», – сказав він.

У свою чергу, Сергій Цівкач, керівник UkraineInvest підкреслив, що аграрна та харчова промисловості цікавлять іноземних інвесторів, водночас, українські підприємства потребують залучення капіталу.

«Ми шукаємо проекти, глибоко економічно обґрунтовані, які зможемо презентувати іноземним партнерам. Після презентації проекту, проводимо його оцінювання і даємо свої пропозиції. Також до нас можна звертатися з питань удосконалення регуляторної політики. Якщо ви бачите, що ваш проект важливий, але існує регуляторне обмеження чи інший адміністративний бар’єр, ви можете звертатися до нас», – розповів Сергій Цівкач.

Додамо, що за даними Укрстату, капітальні інвестиції у сільське господарство в Україні у першому кварталі 2020 року склали близько 7 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що компанія «Нібулон» відкрила новий річковий зерновий термінал вартістю $22 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також