Події    15 вересня 2018 12:07

Міжнародний екологічний форум


Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища.

14 вересня у Києві пройшов Міжнародний екологічний форум. Головна мета заходу — об’єднати представників держави, міжнародних організацій, науковців в питанні охорони навколишнього середовища задля раціонального використання природніх ресурсів, сприяння залученню інвестицій, а також налагодженню міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля та енергоефективності.

Співорганізаторами заходу виступили ГО «Живу в гармонії», Держенергоефективності, Київська міська державна адміністрація та Український національний комітет міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

У рамках форуму були розглянуті теми впровадження технологій енергозбереження та природоохоронних заходів, розвиток вітроенергетичної галузі в Україні тощо. Також, на форумі виступили представники масштабних компаній, які підтримують еко-рух і вже реалізують еко-спрямовані проекти. Зокрема виступив Тарас Демкура, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine. Керівник проекту розповів про соціальний проект «Життя в стилі еко». В свою чергу,  директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження АБ «Укргазбанк» Родіон Морозов поділився досвідом щодо фінансування проектів відновлювальної енергетики від банку.

Учасники форуму відмітили важливість створення ефективних бізнес-моделей в епоху ЕКО-трансформації та особливо зосередилися на необхідності співпраці державного та приватного сектору щодо досягнення цілей сталого розвитку для збереження та збагачення навколишнього середовища.

Ще немає новин у цій стрічці ...