Події / Календар     24 червня 2020 11:10

Конференція GRAIN UKRAINE 2020. Limited Edition відбудеться під девізом “Born to Grain”

Grain Ukraine 2020 відбудеться в одноденному форматі

Зернова конференція Grain Ukraine відбудеться 10 липня в Одесі в одноденному форматі з лімітованою кількістю гостей та з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Організатор конференції Grain Ukraine 2020 року — компанія Ideas First, партнери — компанія ТІС та зерновий термінал Neptune. Девіз цього року — Born to Grain.

«Нас так часто запитували про Grain Ukraine, що ми все-таки зважилися провести конференцію цього року. Ринку, особливо під час кризи, треба залишатися на зв’язку. Поважаємо рекомендації МОЗ, тому буде тільки один день, обмежена кількість гостей і заходи на відкритому повітрі. Обговоримо роботу земельного ринку після набуття чинності новим законом, квоти на експорт, ситуацію на ринку олії та переробки, інвестиції», — прокоментував організацію події Андрій Ставніцер, засновник Grain Ukraine, співвласник порту ТІС та зернового термінала Neptune.

У рамках офіційної програми Grain Ukraine 2020 пройдуть чотири панельні дискусії.

На панелі по ринку землі експерти та офіційні особи будуть обговорювати новий закон про обіг сільськогосподарських земель та перспективи для інвесторів. Учасники розглянуть, хто буде допущений до конкуренції за землю і на яких умовах.

На торговій панелі йтиметься про перспективи України у світі та регіоні. Огляд того, що відбувається на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азія) та за рахунок чого можливо вигравати конкуренцію сьогодні. Окрему увагу планується приділити фітосанітарним нормам і невиконанню контрактів через пандемію.

Читайте: Syngenta Group оголосила про офіційне відкриття.

Інвестиційна панель Grain Ukraine 2020 дозволить порушити питання інвестиційних перспектив в українському агробізнесі та обговорити кращі на сьогодні програми торгового фінансування аграрного сектора.

Важливим для аграрного ринку залишається питання розвитку інфраструктури. Учасники дадуть оцінку розвитку річкових перевезень зерна, обміняються думками про поточні програми інвестування в інфраструктурні проєкти, обговорять перспективи морського бізнесу.

«Цього року нас чекає більш камерний формат, тому що не зможуть приїхати експерти з-за кордону. Але думаю, нам вдасться зберегти якість спілкування, заради якого зернотрейдери щороку приїжджають на найбільш атмосферну подію аграрного ринку», — зазначила Ірина Бондаренко, засновниця Ideas First, співорганізаторка Grain Ukraine.

Організатори будуть дотримуватися всіх вимог МОЗ щодо проведення подібних заходів: щільність розміщення людей на майданчику, дезінфекція та провітрювання приміщення, наявність масок, рукавичок і дезінфекторів, температурний скринінг.

Конференція Grain Ukraine — міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників зернового ринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, логістичних та сировинних компаній, а також технологічних трендсетерів. Тут обговорюють останні тренди аграрного ринку, розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

Більше — за посиланням grain-ukraine.com

Нагадаємо, про те, що компанія Syngenta AG, ADAMA і Sinochem увійшли до складу нової групи з обсягом продажів $23 млрд на рік.

Читайте також