Події / Календар     31 серпня 2017 12:05

Чому варто приїхати на Битву Агротитанів 2017?


Вже майже за тиждень відбудеться щорічна практична виставка-демонстрація техніки в польових умовах «Битва Агротитанів 2017» а Ви ще вагаєтесь чи варто Вам їхати до Тетієва? Тоді ось вам наші аргументи:

Асад Лапш, генеральний директор KUHN-Україна

«Аграріям варто сюди приїхати тому, що це головна щорічна польова подія в Україні, де представлені основні виробники та техніка по сегментах. Це те місце, де аграрій зможе протягом двох днів подивитись на всю техніку найкращих марок і брендів представлених в Україні, оцінити її в роботі, порівняти – таку можливість не надає жоден інший захід. Якщо є реальне бажання придбати найкращу техніку – аграрій повинен бути на цій події.

В цьому році в нас буде 14 одиниць техніки в дії: і плуги, і техніка для обробітку ґрунту, посівна техніка, обприскувачі, розкидачі добрив – практично весь модельний ряд. Окрім цього, ми плануємо презентувати нову модель мульчувачів – RMS 820, яку заявляємо на рекорд України, як найширшу і найпродуктивнішу машину для мульчування стерні.

Володимир Забалуєв, агрохімік ДП “Агроцентр ЄвроХім – Україна”

«Цінність цьогорічної «Битви Агротитанів» в демонстрації нових агрохімічних добрив, які заходять на ринок України. Ми презентуємо продукти, аналогів яким, фактично, немає в Україні – Агрінос А. Агрінос Б хоч і має деякі аналоги, все ж він суттєво відрізняється від інших препаратів на ринку, а Агрінос А не має аналогів у світі. Також, на даній події буде порівнюватись дві різні технології вирощування кукурудзи: звичайна технологія та технологія, з урахуванням нашої нової продукції».

Трейтяк Павло Миколайович,  Полтавська обл. СТОВ “Перемога”:

«На «Битві Агротитанів» показують техніка, яка підходить не лише для агрохолдингів, а й для невеликих господарств, що беззаперечно є великим досягненням організаторів. Відвідуємо «Битву Агротитанів» не перший рік і можемо сказати, що користь більша, ніж від виставок, де техніка показана тільки в статиці. Саме на цій події  інженер та агроном може роздивитися як працює техніка в полі».

Кушпіт Лев, Львівська обл. ФГ “Кушпіт”:

«Битва Агротитанів – саме те, на що сподіваються практичні фермери. Тут є змога не тільки ознайомитися з технічними характеристиками сільськогосподарської техніки, а й почути відгуки людей, які вже її використовують на своїх полях. Кожен бажаючий може сам випробувати техніку, яка його цікавить в роботі і на власні очі побачити якість виконаної агротехнічної операції».

Недайборщ Руслан,  Київська обл. ТОВ «Біо Агро»:

«Минулорічна «Битва Титанів» залишила лише позитивні враження від вашого заходу, адже найбільша перевага події – демонстрація техніки в роботі в польових умовах! Це саме те, що потрібно нам! Кожен може оцінити відразу декілька моделей техніки, порівняти їх не лише по ціні і технічним характеристикам, а й оцінити продуктивність та ефективність роботи».

V щорічна виставка-демонстрація техніки в дії “Битва Агротитанів 2017” відбудеться 7-8 вересня на базі групи компаній “ТАК” та об’єднає всіх прогресивних аграріїв.

Нагадаємо, що показ техніки здійснюватиметься в межах шести постійно діючих демонстраційних зон: І зона – плуги та глибокорозпушувачі; ІІ зона – сівалки; ІІІ зона – обприскувачі та розкидачі; ІV зона – борони та культиватори; V зона – гібриди кукурудзи; VI зона – комбайни, жатки, бункери та зерновози.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!