Події / Календар     14 березня 2018 11:19

АІМ 2018: УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ТА ДЕРЖАВА ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ КРАЇНИ


9-11 квітня 2018 офіційна українська делегація візьме участь у інвестфорумі ANNUAL INVESTMENT MEETING 2018 у Дубаї (ОАЕ). АІМ є провідною інвестплатформою світу саме для країн, що розвиваються. Цей “Давос” для бізнес-середовища Сходу збере біля 20 000 учасників зі 141 країни.

Оскільки фокус AIM 2018 – агро, девелопмент та харчова промисловість, організаторами заплановані окремі спеціальні програми для представників аграрних,  девелоперських та харчових компаній у складі делегації. Це будуть ділові зустрічі з міністром економіки ОАЕ його величністю Султаном Бін Саїдом Аль МАНСУРІ та іншими високопосадовцями, закриті зустрічі з першими особами компаній з ОАЕ та Оману, зацікавлених у цих сферах бізнесу.

 

Україна буде активною у Інвестиційному хабі АІМ: саме тут відбуваються знайомства та перемовини з топ-інвесторами та інвестиційними фондами. На стенді України, спеціально облаштованому для проведення зустрічей, триватиме вся щоденна робота, персонал стенду допомагатиме членам делегації зустрітися з потрібними людьми. Робоча зустріч відбудеться з оргкомітетом WORLD EXPO 2020 – найбільшої світової виставки, до якої готується Дубаї. Для нашіх бізнесменів це можливість обговорити потенційну участь їх компаній у підготовці до події та у її проведенні, адже кошторис будівництва та підготовки до WORLD EXPO 2020 – 19 млрд дол.

Також заплановане проведення спеціальної української події – Vecherya, де 150 почесним гостям АІМ буде представлено країну та її провідних бізнесменів. Українська делегація обов’язково візьме участь у гала-вечері Global Investment Awards в Armani Hotel Dubai – масштабному нетворкінгу з делегатами Форуму та інвесторами.

 

Більше інформації – на https://business.ua/aim/.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!