Новини / Логістика     13 липня 2022 18:47

Звільнення Зміїного заощаджує бізнесу півмільйона доларів на добу – АМПУ

Додаткове вікно можливості дозволить пришвидшити темпи проведення суден-зерновозів до Дунайських портів.

Використання гирла Бистре після звільнення острова Зміїний заощаджує бізнесу щонайменше півмільйона доларів на добу, повідомили в АМПУ, передає ЦТС.

“Додаткове вікно можливості дозволить пришвидшити темпи проведення суден-зерновозів до Дунайських портів. Паралельно ми працюємо з румунськими колегами, аби логістичні процеси були максимально швидкими та ефективними”, – зазначив очільник АМПУ Олексій Востріков.

Раніше команда МІУ оголосила план зі збільшення перевалки вантажів у дунайських портах майже удвічі — до 25 мільйонів тонн на рік. Розвиток Дунайського портового кластера визначено одним з пріоритетних напрямків у роботі зокрема і Британсько-Української групи з питань відновлення інфраструктури.

Реалізація цих планів дозволить уникнути гуманітарної катастрофи всередині країни та попередити світову продовольчу кризу, що виникла в наслідок російської військової агресії.

Нагадаємо, 16 торговельних суден уже пройшли гирлом Бистре до українських портів. Ще понад 90 суден чекають своєї черги на рейді Сулінського каналу, щоб зайти в українські порти.

Звільнення острова Зміїний дало змогу використовувати гирло Бистре для проходу суден.

Раніше Landlord повідомляв, Військово-Морські Сили ЗС України долучились до організації забезпечення перевезень цивільними суднами агропродукції через гирло Бистре суднового ходу річки Дунай-Чорне море.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також