Новини / Логістика     21 січня 2019 14:02

Зростання тарифів на вантажоперевезення. Укрзалізниця пропонує автоматичну індексацію

Укрзалізниця внесла коригування в проект свого фінплану, якими передбачено враховувати при змінах тарифів на вантажоперевезення індекс цін виробників 14,2% – показник, оприлюднений Держстатом за 2018 р. При цьому компанія ініціює автоматичну індексацію тарифів на рівень ІЦВ.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

У фінплані Укрзалізниці на 2019 р. було передбачено, що підвищення тарифів на перевезення вантажів відбуватиметься з урахуванням індексу цін виробника (ІЦВ) за підсумками 2018 року. Прогнозованим показником зазначався рівень ІЦВ 16,6%.

Після того як Держстат оприлюднив фактичні дані щодо ІЦВ, Укрзалізниця знизила рівень індексації тарифів на вантажоперевезення до 14,2%.

ЧитайтеІндекс iPhone X: де найшвидше заробити на смартфон (ІНФОГРАФІКА)

Компанія пропонує здійснювати автоматичну індексацію тарифів на рівень ІЦВ промислової продукції. «Ми мусимо впровадити автоматичну індексацію, інакше доходів не буде вистачати на здійснення операційної діяльності, не кажучи вже про інвестиції в тяговий склад», – пояснив директор з економіки і фінансів УЗ Андрій Рязанцев.

Як повідомляв Landlord, фінансовим планом УЗ на 2019 р. передбачено зростання тарифів на вантажні перевезення з 1 лютого, а на пасажирські – з 1 квітня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також