Новини / Технології     25 листопада 2019 08:33

Жодного отруєння бджіл за 2 роки: спілка пасічників похвалилася досягненням

За 2 роки діяльності Спілки херсонських бджолярів у її членів-пасічників не було жодного випадку отруєння бджіл. Про такий вагомий результат заявив перший заступник голови спілки Павло Лавриненко.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

23 листопада в Херсоні пройшла конференція «Здорова пасіка 2019», на якій понад 100 бджолярів ділилися власним досвідом.

Читайте: Робот зі збирання суниці: революція, що викликала світовий інтерес ФОТО

Проблема отруєння бджіл належить до найболючіших, проте членам Спілки херсонських бджолярів вдалося її подолати завдяки взаємодії пасічників з державними відомствами і службами та безпосередньо з фермерами.

«За 2 роки діяльності асоціації у членів спілки не було жодної потравлі. Головний принцип –  профілактика, особисті контакти з Держпродспоживслужбою, фермером та фітосанітарною службою», – поінформував Павло Лавриненко.

Заступник голови Спілки херсонських бджолярів наголосив на важливості реєстрації для пасічників. Оскільки виведення роботи в правове коло дає змогу підприємцям отримати державну підтримку або грант.

Landlord раніше повідомляв про те, що українським бджолярам показали шлях до максимального прибутку: в Україні розроблено план дій щодо виходу вітчизняного меду на ринок США.

Читайте також