Новини / Логістика     29 січня 2019 12:39

Зернові компанії сформували вже 10 заявок на ступеневі маршрути для УЗ

Зерновики за місяць дії ступеневих маршрутів сформували 10 заявок для «Центру транспортної логістики (ЦТЛ)» «Укрзалізниці». ЦТЛ наразі оформив та запустив у дію тільки 3. Зернові компанії пропонують надалі об’єднуватися для завчасного логістичного планування.

Про це повідомляє прес-служба Української зернової асоціації (УЗА).

Перші 3 заявки зерновики подали 28 грудня 2018-го. Наступні 4 – 15 січня 2019-го. Решта по одній – 18, 21 та 22 січня. ЦТЛ вдалося сформувати тільки перші 3 ступеневі маршрути. Інші – в черзі.

Наразі заявки до ЦТЛ подає Українська зернова асоціація. В організації наголошують: подавати заявки щодо ступеневих маршрутів можуть як члени асоціації, так і інші аграрії.

Читайте: Нібулон за рік транспортував річками майже 3 млн тонн продукції

Аби сформувати заявку, необхідно:

  1. відправити лист в УЗА про потребу створення ступеневого маршруту;
  2. вказати станцію навантаження та її код;
  3. повідомити попередню дату заповнення маршруту
  4. вказати власника вантажу та того, хто відповідає за його транспортування;
  5. вказати власника елеватора;
  6. вказати кінцевого платника;
  7. повідомити станцію призначення;
  8. компанію чи особу, яка забере/отримає вантаж.

За потреби зразок бланку можуть надіслати фахівці УЗА.

Крім того, лишати заявки можна через електронну систему TransitHub. Останню Сергій Іващенко, в.о. виконавчого директора УЗА, називає БлаБлаКаром для зернових. Адже в системі після реєстрації можна домовитися про спільне вивезення чи навпаки – транспортування до місця призначення зерна.

ЧитайтеЗимові новини з будівництва зернового терміналу MV Cargo

ЦТЛ, отримавши заявки від фермерів, формує ступеневі маршрути.

«Створений графік є обов’язковим до виконання диспетчерським апаратом та розміщується на поточну декаду на сайті філії ЦТЛ», – наголосив Сергій Іващенко.

За його словами, система створення ступеневих маршрутів суттєво полегшить роботу як заготівельників, так і виробників зерна. Тому пропонує долучатися до спільних об’єднавчих заявок.

Як раніше повідомляв Landlord, заступник директора з логістики компанії Delta Wilmar Валерій Ткачов заявив, що запровадження відеоспостереження за допомогою дронів на Укрзалізниці не вирішить питання крадіжок, адже в них беруть участь співробітники підприємства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також