Новини / Логістика     19 січня 2019 09:41

Нібулон за рік транспортував річками майже 3 млн тонн продукції

Один з найбільших вітчизняних агрохолдингів «Нібулон» торік перевіз українськими річками 2,8 млн тонн сировини та продукції. У такий спосіб компанія зменшила навантаження на місцеві дороги та прискорила доставку вантажів. Найбільше продукції холдинг перевіз по Дніпру та Південному Бугу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За 2018-й «Нібулон» здійснив 660 рейсів. Що стало рекордом для холдингу. Порівняно з 2017-м кількість перевезень зросла на 24%. Найбільше продукції транспортували по Дніпру – 1,6 млн тонн. Це – на 41% більше, ніж роком раніше. Наростили рейси по Південному Бугу – 600 тис. тонн, що на 37% перевищило показники 2017-го.

Найактивніше вантажі транспортували в грудні 2018-го. Так, тільки за 1 місяць по Дніпру було перевезено  200 тис. тонн.

Рекордних показників вдалося досягти завдяки нарощуванню кількості вантажних суден. Так, річковий флот холдингу 2018-го поповнився двома несамохідними стометровими суднами вантажомісткістю по 5000 тонн. Також компанія закупила два буксири потужністю 3500 к. с.

Читайте: Нібулон будує 140-метрового конкурента перевантажувальному крану Святий Миколай

Минулого року розширився й асортимент перевозної продукції. Крім пшениці «Нібулон» перевозив херсонські дині й кавуни, метал, будматеріали та вугілля.

«Торік за роботу водного транспорту компанія сплатила понад 98 млн грн податків. Зокрема,  майже 59 млн грн акцизного податку на пальне, використаного тільки водним транспортом, близько 10 млн грн – рентної плати за користування водними ресурсами, 6 млн грн – портових зборів. У такий спосіб за кожну тонну транспортованого вантажу холдинг сплачує 35 грн податків», – наголосили в компанії.

Як раніше повідомляв Landlord, одна з провідних агрокомпаній України «Нібулон» відзвітувала про рекордні обсяги врожаю соняшнику та велику врожайність кукурудзи. Так, за минулий рік вдалося зібрати 50 тис. тонн соняшника, а з одного гектара кукурудзи отримати 87,6 ц.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також