Новини / Думки     17 грудня 2019 16:50

Земельний законопроект має бути компромісним – Роман Лещенко

Верховна Рада має розробити компромісну редакцію «земельного» законопроєкту. Про це під час пресмарафону Кабміну заявив Роман Лещенко, Уповноважений Президента України із земельних питань.

Парламент повинен розробити компромісний варіант законопроєкту стосовно земельної реформи. Слід врахувати думки аграріїв, які вони висловлюють сьогодні на мирних зібраннях, зауважив Роман Лещенко.

Уповноважений Президента України  із питань землі вважає: важливо продовжувати діалог із громадськістю, аби мати зворотній зв’язок під час роботи за «земельним» законопроєктом.

«Президент України з великою повагою ставиться до тих людей, які сьогодні зібралися на мирні зібрання для того, щоб висловити свою позицію. Вони висловлюють свою позицію в різних регіонах нашої держави…» сказав Роман Лещенко.

Читайте: 9 млрд за 3 місяці: Милованов озвучив прибуток від земельної реформи

У той же час Уповноважений Зеленського висловився проти політизації цього питання.

“Аграрії схвильовані тим, що навколо їхнього питання дуже багато політиків сьогодні хочуть, вибачте на слові, “примазатися” і використати це у своїх політичних цілях. Аграрії проти політизації цього процесу, вони не закликають до насильства або до незрозумілого роду процесів наметів тощо. Аграрії здійснюють мирні зібрання, і вони постійно на цьому наголошують”, сказав Лещенко.

Роман Лещенко додав, що в Україні є “різного роду політичні сили”, які не зацікавлені в обговоренні земельної реформи, а мають інтерес у “питаннях що стосуються спекуляцій, маніпуляцій, перекручування термінів і зведення процесу реформи до продажу української землі”.

Як відомо, Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики збирається завтра, 18 грудня, продовжити розгляд поправок до найбільш резонансного законопроєкту № 2178-10, що має відкрити ринок землі.

Landlord раніше повідомляв, що кілька сотень протестувальників сьогодні під Верховною Радою виступали проти запуску ринку землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також