Новини / Ринок землі     24 грудня 2019 16:27

Земельний проєкт може бути прийнятий до Нового року – Милованов

«Є великий шанс, що все може бути прийнято ще до Нового року» – так відповів на питання журналістів Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на питання про перспективи затвердження Верховною Радою проєкту закону про ринок землі.

Про це Тимофій Милованов сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

На думку міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова протистояння навколо спроб уряду запустити земельну реформу можуть мати оптимістичне завершення. Зокрема, Тимофій Милованов припускає, що змінений проєкт закону про ринок землі може бути прийнятий парламентом ще до Нового року.

«Думаю, що є великий шанс, що все може бути прийнято ще до Нового року. А, можливо, не буде, це ж політичний процес. Ми живемо у демократії, це добре. У демократіях ніхто один або навіть маленька група людей не можуть з впевненістю вирішити долю певних речей», – відповів Тимофій Милованов на ствердження журналістів про те, що влада була змушена зробити кілька кроків назад стосовно запуску ринку землі.

Читайте: Що хоче зробити із землею команда Зеленського?

Тимофій Милованов додав, що зараз у стінах Верховної Ради відбувається дискусія. «Демократичний процес цей обмін позиціями перетворює на змінений законопроект. Тому так, я припускав, що законопроект, який буде прийнятий, буде сильно відрізнятися від того, який ми подали», – додав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Тимофій Милованов уточнив: він погоджується з обмеженням концентрації ринку землі в одних руках на рівні 10 тисяч гектарів, а також із тим, аби не допускати іноземців до придбання землі до проведення референдуму. Міністр переконаний: згодом успішні фермери самі захочуть, щоб був доступ іноземців до ринку землі.

Landlord раніше повідомляв, що Велика палата Конституційного Суду України розпочала розгляд справи щодо офіційного тлумачення статей Конституції України про землю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також