Новини / Політика     26 березня 2020 15:43

Земельна реформа в Україні скасовується – Тимофій Милованов

За словами екс-міністра, деякі джерела опублікували пропозиції щодо змін державних видатків. У результаті такого перезавантаженн земельної реформи більше не буде.

Про це екс-міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов написав на своїй сторінці у Facebook.

За таких умов скасовуєються:

– відшкодування відсотків на кредити на закупівлю землі

– фінансування фонду гарантування кредитів для закупівлі землі

Це означає, що фінансової підтримки для малих фермерів під час запуску ринку землі (якщо він взагалі тепер станеться) більше не буде. І знов виграють ті, у кого кращі зв’язки та більше грошей. А розвиток села відкладається на потім”, – відзначив колишній міністр.

Крім того, також скасовується:

  • вся підтримка с/г виробникам, а саме програми підтримки тваринництва, розвитку садівництва, фермерських господарств, відшкодування витрати на с/г техніку (підтримка промисловості)
  • видатки на створення торгових представництв за кордоном
  • видатки на просування експорту
  • обнуляються видатки на інвентаризацію землі
  • не буде грошей на профілактику захворювань тварин та препарати для дослідження цих захворювань (протиепізоотичні заходи).

І нарешті скасовується фінансування Фонду національного багатства, який мав налагодити контроль за державними підприємствами, які не будуть приватизовуватися. Тобто, корупція в цих підприємствах буде продовжуватись», — підсумував Тимофій Милованов.

Нагадаємо, що Тимофій Милованов залишив посаду міністра економіки після зміни уряду, пояснивши своє рішення “зміною бачення підходів”.

Читайте також