Новини / Політика     05 березня 2020 09:09

Бачення підходів змінюється – Тимофій Милованов про свою відставку

Тимофій Милованов, очільник Мінекономіки в уряді Олексія Гончарука, пояснив свою відмову від посади міністра АПК у новому уряді. Він заявив, що готовий відійти та дати можливість оновленій команді Кабміну реалізувати своє бачення.

Про причини своєї відмови від посади Тимофій Милованов написав на сторінці у Фейсбуку, подякувавши при цьому всім за спільну роботу.

«Дякую всім! Я відмовився від позиції міністра (агро) в новому уряді. Про причини скажу як економіст.

Я та моя команда приходили із усталеним, жорстким баченням того, що має робити Мінекономіки, які зміни мають відбуватися на ринках, та як досягти результатів, поставлених перед нами.

Ми перезапустили державу вперше за багато років. Ми почали створювати зміни, які так давно були потрібні Україні: ринок землі, зміни трудового законодавства, приватизація (справжня, а не на папері), зміна корумпованих керівників держпідприємств, створення екосистеми для залучення інвестицій.

Я вірю в ринкову економіку та розбудову інституцій, в рівні правила гри для всіх та конкуренцію, в мінімальне втручання держави в економіку.

Зараз відбувається процес трансформації. Зміни концептуальні та багаторівневі. Тому зараз, коли загальне бачення підходів змінюється, я готовий відійти у сторону та дати можливість оновленій команді реалізувати своє бачення (яке цілком можливо буде більш успішним)», – написав Тимофій Милованов.

При цьому він висловив сподівання, що важливі реформи не будуть згорнуті.

Читайте: Милованов відмовився від посади міністра

Як повідомляв раніше Landlord, ВР прийняла відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука та призначила на цю посаду Дениса Шмигаля. Передбачалося, що в новому уряді посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розділять на дві. За інформацією глави фракції пропрезидентської партії «Слуга народу» Євгенії Кравчук, Тимофію Милованову пропонували посаду міністра АПК.

Джерело: сторінка Тимофія Милованова у Фейсбуку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також