Новини / Садівництво     18 вересня 2019 14:28

Зберігання яблук: українські садівники будують модернізовані сховища

Щоб вирішити проблему якісного зберігання урожаю яблук, більшість садівників України будують сховища з регульованим газовим середовищем (РГС). Такі модернізовані потужності істотно подовжують термін реалізації продукції, відповідно, можна отримати і вищу ціну на яблуко.

Про це повідомляє Seeds.

Завдяки впровадженню програми підтримки садівництва українські фермери стали більше будувати сховищ з РГС, з’являються нові проекти не тільки зі зберігання, а й із сортування та пакування, – відзначив директор компанії «Інсолар-Холод» Анатолій Богдан.

Читайте: Мармурова яловичина із елітних порід бичків: унікальна ферма на Київщині

У перевагах сховищ для яблук з РГС переконалися в господарстві «Сади Дніпра», що є виробником ТМ UApple. Наразі компанія будує найбільший в Україні інноваційний холодильний комплекс з РГС. У вересні – жовтні цього року комплекс обладнають надсучасною лінією сортування та пакування яблук.

У компанії вважають, що якісно підготувати яблука для продажу на високомаржинальних ринках неможливо без модернізованого холодильного комплексу, а також без сучасної лінії сортування і пакування фруктів.

«Не маючи холодильно-сортувального комплексу, важко ефективно розвивати бізнес, перебуваючи в пошуку оренди площ для зберігання своїх яблук», – наголосив генеральний менеджер компанії «Сади Дніпра» і керівник проекту UApple Олександр Пахно.

Як повідомляв Landlord, економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак вважає, що  маржинальність яблучного бізнесу найвища в АПК.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також