Новини / Ринок землі     29 серпня 2018 16:11

Завтра набирає чинності закон, що дозволяє обмін земельними ділянками


30 серпня вступає у силу закон, що дозволяє власникам земельних ділянок усіх форм власності обмінюватися ними, але у межах окремого земельного масиву. Крім того, різниця у вартості не повинна перевищувати 10%. У постійне користування або оренду можна передавати земельні ділянки під лісосмугою.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на публікацію закону у газеті «Голос України».

Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання про колективну власність на землю, вдосконалення правил землекористування в масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” передбачає право власників і землекористувачів використовувати ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Дозвіл діє, якщо не змінюється цільове призначення.

Для власників або орендарів земельних ділянок під лісосмугами обов’язкова умова – їх збереження і забезпечення виконання ними відповідних функцій.

10 липня цього року Верховна Рада прийняла відповідний закон, президент підписав його 19 серпня.

Як повідомляв LANDLORD, в Кабміні пообіцяли зменшити кількість відмов у внесенні відомостей про земельні ділянки до Держгеокадастру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!