Новини / Ринок землі     18 липня 2018 13:16

В Кабміні пообіцяли зменшити кількість відмов у внесенні відомостей про земельні ділянки до Держгеокадастру


18 липня Кабінет Міністрів України схвалив рішення для створення умов щодо зменшення кількості відмов у внесенні відомостей до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Повідомляється на сайті Офісу ефективного регулювання BRDO.

«Раніше кількість відмов у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру протягом року сягала 197,5 тис., в тому числі 134,5 тис. разів відмов у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки», – йдеться у повідомленні.

Зокрема уряд ухвалив такі рішення:

  • Деталізація підстав для відмови
  • Впровадження попередньої перевірки електронних документів
  • Онлайн моніторинг стану опрацювання всіх видів заяв до Державного земельного кадастру

«Це зменшить кількість відмов на 100 тис. разів, до 2% від загальної кількості на рік. І принесе підприємцям економії у 56,6 млн грн на рік. Відтепер кожен громадянин України зможе отримувати викопіювання з Державного земельного кадастру онлайн», – кажуть у BRDO.

Також, під час засідання Кабмін скасував 22 застарілих та неактуальних акти. Це види господарської діяльності, які у відповідності до Законів про ліцензування, ліцензуванню не підлягають. Це зменшить регуляторний тиск на бізнес, можливості зловживань з боку представників влади і поліпшить інвестиційний клімат в Україні.

Матеріали по темі